Konforlu ve Donanımlı Modern Toplantı Odaları

Konforlu ve Donanımlı Modern Toplantı Odaları

Küçük, orta ve büyük işletmeler için önemli etkinliklerden birisi olan iş toplantıları, birkaç kişiden yüzlerce kişi sayısına kadar katılımcıya sahip görüşmelerdir. Workshoplar, ürün tanıtımları, kampanyalar, seminerler veya farklı bir amaçla ihtiyaç duyulan toplantılarınız için bazı özel ofis firmalarıyla iletişime geçerek toplantı odası kiralama hizmeti alabilirsiniz. Bunun için bir ofise sahip olmanız gerekmez. Siz sadece toplantı gününü ve saati belirler ve toplantı anında salonda bulunursunuz. Sizin için gerekli ev sahipliğini, gerekli ekipmanlar ve yeme-içe sunumları ile sizin adınıza yaparız. Toplantı odası kiralamaya ek sunulan olanakları aşağıda bulabilirsiniz.

Toplantı Odası Kiralama Hizmetinde Sahip Olabileceğiniz Olanaklar

Hem kısa süreli toplantılarda hem de günler veya haftalar alan toplantılarda tercih edebileceğiniz firmalardan olan kiralık toplantı odası şirketleri, merkezi lokasyonlarda prestijli alanlar sunar. Teknolojik ve konforlu ofis malzemeleri, alt yapı ve bir toplantıda olması gereken argümanlarla donatılan mekanlar, oldukça ekonomik fiyatlarla kiralanabiliyor. Büyük ve küçük toplantı odalarına göre projeksiyon cihazı veya smart TV'lerle sunum yapma olanağı sunuyor.

Eğitim, sunum veya seminerleriniz için kullanabileceğiniz beyaz tahta ya da flip chart gibi özellikler de kullanılabilir. Yaka mikrofonları, ses ve ışıklandırma sistemleri, yazıcı ve fotokopi makinesi sistemleri, resepsiyon hizmetleri gibi prestijli bir iş yerinde olması gereken özelliklere sahip olabilirsiniz. Günlük toplantı odası kiralama veya saatlik toplantı odası kiralama için hizmet veren firmalardan birisi Levet Ofis'tir. Modern ve kullanışlı masa ve sandalyelerle, teknolojik cihazlar ve yüksek standartlara sahip ofis alanları ile sektörde faaliyet gösteren firmalardan birisi.

İstanbul Toplantı Odası Kiralama

İstanbul'da ortaklarınız, paydaşlarınız, öğrencileriniz, seminer ve sunumlarınız için profesyonel toplantı odası arıyorsanız, Levent Ofis uzman ekibi ve merkezi konumda yer alan iş yeri ile popüler bir alternatif. Levent toplantı odası kiralama hizmeti dahilinde, toplantı öncesi, toplantı anı ve sonrasında katılımcıların her türlü ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER