Köprübaşı İstanbul'da Coştu!

İstanbul Köprübaşı Derneği tarafından düzenlenen birlik ve beraberlik gecesinde sanat’tan siyaset'e spor'dan basın'a herkesi ağırladı.

Köprübaşı İstanbul'da Coştu!

Trabzon Köprübaşı ilçesi derneği olan Köprübaşılılar Derneği istanbul'daki Köprübaşılıların sesi olmaya devam ediyor başkanlığını Osman Karamehmetoğlu'nun yaptığı dernek dün büyük alkış aldı.
Geceye Köprübaşındaki bütün belediye başkan adayları davet edilerek gecede konuşma yaptırıldı. Ardından başkan Karamehmetoğlu bütün adayların ellerini tutarak bu seçim ayrılıkların değil birlikteliklerin seçimi olsun dedi ve bütün adaylara başarılar diledi.
Şölene Akparti Grup Başkan Vekili Mehmet Muş, Arnavutköy Belediye Başkanı Haşim Baltacı, Kocaeli Valisi Hüseyin Aksoy, Köprübaşı Kaymakamı Uğur Tutkan ve Istanbul'daki birçok Trabzon STK Başkanlarıda Katılım sağladı.
Gecede bir çok ünlü isim sahne aldı Onay Şahin, Onur Atmaca, Aşık Süleyman, Hülya Polat ve Sunucu Fatma Şentürk misafirleri coşturdu.
İstanbul Köprübaşı Derneği Başkanı Osman Karamehmetoğlu geceye katılan herkese teşekkür ederek seneye çok daha büyük organizasyon'da buluşmak üzere dileği ile geceye son verdi.
 
Ömer Karakaş / HaberTS İstanbul Sorumlusu

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER