Masterchef de 3. Eleme Adayı Kim Oldu?

Dün akşam yayınlarda olan Masterchef de 3. Eleme adayı belirlendi.

Masterchef de 3. Eleme Adayı Kim Oldu?

Dün akşam yayınlarda olan Masterchef de 3. Eleme adayı belirlendi. 10 bin liralık ödül oyunu için elenen arkadaşları ile bir araya gelen yarışmacılar, hem ödül hem de eleme oyunu için mücadele etti. Peki, Masterchef de eleme potasına kim girdi? 

Masterchef eleme adayları, 18 Aralık akşamında gerçekleşen oyunda netlik kazandı. Eski yarışmacıların da dahil olduğu Masterchef'in dün akşamki bölümünde hem eğlenceli hem de rekabet dolu anlarla izleyiciyle buluştu. Gecenin 10 bin liralık ödül oyunu kadar eleme potası için oynanan oyun da gerilim dolu anlara sahne oldu. Peki, 18 Aralık akşamı Masterchef de eleme potasına kimler kaldı? İşte, Masterchef de elemeye kalan isim ve eleme adayları hakkında merak edilenler. 

Masterchef Eleme Adayları 

Masterchef eleme adayları arasında geçen akşam bir kişi daha katıldı. Eleme potasına giren ismin belirlendiği Masterchef de fener balığı yapmak için mücadele etti. En başarısız yemeği yapan kişi eleme potası için yerini ayırdı. Masterchef'in dün akşamki yarışmasına eski yarışmacılar da stüdyoya konuk oldu. Yarışmaya devam eden arkadaşlarıyla yemek yaptı. 
Masterchef de eleme potasına girmemek için Ekin, Cemre ve Güzide arasında bir yarış gerçekleşti. En iyi fener balığı tabağını çıkarmak için mücadele eden isimler jüri üyeleri tarafından belirlendi. Eleme potasına giren isim gecenin sonunda açıklandı. 

Masterchef de 3. Eleme adayı olarak Ekin belirlendi. En iyi balığı yaparak birinci olan isim de Cemre oldu. 

Ödülü Kim Kazandı!

Masterchef'in yayınlanan son bölümünde yarışmacılar 10 bin liralık ödül için mücadele etti. Cheddarlı bonfile dürüm, baharatlı patates kızartması, kaşarlı köfte, piyaz, patates püresinden oluşan menüyü en iyi yapan isim ödül kazandı. Şeflerin tadımı sonrası Alican ve Yekaterika ikilisi ödül oyununu kazandı. 

Cuma günü yapılacak olan haftanın finalinde Alican, Batuhan ve Ekin arasında eleme heyecanı gerçekleşecek. 

Dün gece en iyi fener başlığını yapan isim Cemre oldu. Masterchef yarışmasında en iyi ve en kötü yemek yapan kişiler belirlenmektedir. Yarışmanın üçüncü gününde eleme potasına düşen isim Ekin oldu. Perşembe akşamı eleme potasına kim girecek izleyip göreceğiz. 

Güncelleme Tarihi: 19 Aralık 2019, 15:57
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER