Masterchef Eleme Adayları Belli Oldu!

Masterchef Türkiye'nin 11 Aralık akşamı yayınlanan bölümünde eleme adayı kim oldu? kim dokunulmazlık kazandı? 

Masterchef Eleme Adayları Belli Oldu!

Sevilerek izlenen Masterchef yarışma programında haftanın ikinci dokunulmazlık oyunu ve eleme heyecanı yaşandı! Masterchef yarışmacıları 11 Aralık akşamı yayınlanan bölümünde eleme adayı kim oldu? kim dokunulmazlık kazandı? 

TV8 ekranlarında yayınlanan ve sevilerek izlenen Masterchef, 11 Aralık akşamı 65. bölümü yayınladı. Sevilen yarışmada yarışmacılar tarafından tavuk sarma, dana sarma ve kuzu sarma yemeğini yaptı. En başarısız yemeği yapan takım ise dokunulmazlığını kaybetti. Diğer yandan da Masterchef şefleri oyun sırasında inanılmaz açıklamalar yaptı. İşte açıklamalar! 

Şeflerden Sürpriz Açıklama Geldi! 

Dokunulmazlık oyununda takımlar mücadele ederken, Somer Şef tarafından oyuncuların yeri değiştirildi. Oyuncular bu karar sonucu büyük heyecan yaşadı. Alınan bu kararın asıl nedeni olarak da gruplar arasında farklılık yaşanmaması için olduğu düşünülmekte. 

Masterchef de Dokunulmazlığı Kim Kazandı! 

Zorlu yemekleri yaparak başarı elde etmek isteyen yarışmacılar, yarışmada kalmak için mutfakta zamanla yarıştı. Yemeklerin tadına bakan şefler, ikinci dokunulmazlık oyununu kazanan takımı mavi takım olarak seçti. Kırmızı takım ise yeniden mutfağa giriş yaptı. 

Masterchef Eleme Adayı Kim? 

Eleme oyununda tekrardan kırmızı takım tezgah başına geçti. Ekin, Cemre ve Batuhan'ın yaptığı yemeklerin tadına bakan şefler, gün birincisi olarak Ekin'i açıkladı. Ekin eleme potasına girmedi. 

Cemre ve Batuhan arasında yaşanan eleme heyecanı sonucu, haftanın ikinci eleme adayı yarışma sonunda belli olacak! Perşembe ve Cuma günü de belirlenecek olan eleme adayları sonucu haftanın elenen yarışmacısı belli olacak. 

Güncelleme Tarihi: 12 Aralık 2019, 00:33
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER