Masterchef Jürileri Ve Yarışmacıları Özellikleri

Masterchef oldukça çok izlenmekte, çok konuşulmakta ve polemik eksik olmamakta. Peki, Masterchef Jürileri Ve Yarışmacıları Özellikleri Nelerdir? 

Masterchef Jürileri Ve Yarışmacıları Özellikleri

TV8 Ekranlarında yayınlanan Masterchef oldukça çok izlenmekte, çok konuşulmakta ve polemik eksik olmamakta. Peki, Masterchef Jürileri Ve Yarışmacıları Özellikleri Nelerdir? 

1- Jüri üyelerinden olan Mehmet Yalçınkaya, oldukça sert olsa da babacan tavırlarıyla ilgi çekmiştir. Bir mutfak kazası sonucu sol elinde üç parmağını kaybeden Yalçınkaya, mesleğini çok sevmekte. 

2- Somer Şef, kendini oldukça geliştirmiş biri. Kendini geliştirdiğini, Anatolia: Adventures in Turkish Cooking yani Anadolu: Türk Mutfağında Maceralar isimli kitabından anlıyoruz. 

3- İtalyan Şef Danilo Zanna, ilk olarak ekranlara Zahide Yetiş programıyla geldi. Zanna Zahide Yetiş tarafından sunulan program da yardımcı şef olarak görev aldı. 

4- İclal Aydın'ın kuzeni olan Ekin, alanında uzman biri. Hatta ünlü yazar ile bir imza gününde beraber fotoğraf çektirmişlerdi. Bunu da ekran karşısında geçtiğimiz günlerde gördük. 

 

5- İstanbul da ünlü bir restorant olan Alancha da çalışan Batuhan, aynı zamanda alanında uzman bir aşcı. 

6- Ünlü Oyuncu Begüm Öner'in kardeşi olan Faruk Batuhan Öner, geçen haftalarda elendi! 

7- Bu hafta elenen Yasin ile daha önce Kısmetse Olur programında karşılaşmıştık. 

8- Programdan ayrılan Suna'nın Sarıyer de bulunan mekanı yarışmaya katıldığından beri pek çok müşteriye ve ünlüye ev sahipliği yapıyor. 

9- Uzak Doğu Mutfağına hakim olan Alican, yarışmaya sonradan katıldı. Kendine kısa sürede hayran kitlesi oluşturan Alican, Uzak Doğu Mutfağı konusunda oldukça profesyonel. 

10- Elenmesinin üzerinden günlerce geçse de hala konuşulan Mustafa, mesleğine aşık biri olarak karşımızda. İlk olarak pastaneci dayısının yanında yardım ederek başlamış olan Mustafa, alanında uzman biri. 

Güncelleme Tarihi: 10 Aralık 2019, 22:54
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER