Mataracı kadınların sesi olacak

Sultanbeyli Akparti Aday Adayı Mücahit Sefa Mataracı Sultanbeyli kadınları ile kahvaltı'da bir araya geldi.

Mataracı kadınların sesi olacak

Mücahit Sefa Mataracı seçim çalışmalarına soluksuz devam ediyor. Gece gündüz demeden sultanbeyli halkının dertleri ile dertlenen Mataracı bu defada kadınların dertlerini dinledi ve desteklerini istedi.

Mataracı konuşmasında Peygamber efendimizin sözü olan Cennet Annelerimizin Ayakları Altındadır diyerek bizde kadınımızın yeri farklıdır ve onların nasihatleri bizim için önemlidir. Benimde yanımda eşim Tuğba Mataracı'nın desteği olmasa bu yolda ilerleyemezdim dedi.

Mataracı bayan destekçilerinden bana her konuda yardımcı olmanızı istiyorum diyerek sizlerin desteği beni ve ekibimizi daha güçlü kılar sözleri ile sizlerinde bizden bir isteğiniz olursa her zaman kapımızın sonuna kadar açık olacağını unutmamanızı isterim dedi.

Mücahit Sefa Mataracı Kimdir ?

Mücahit Sefa Mataracı 1992 İstanbul Kadıköy doğumlu evli ve 2 çocuk babasıdır. Lise mezunu ve işletmecidir. Mataracı Sultanbeyli Genç İşadamları Derneği Yönetim Kurulu Üyeliği, İstanbul Anadolu Yakası Trabzonlular Derneği Üyeliği, Trabzonspor Kongre Üyeliği yapmaktadır ve 20 yıldır Sultanbeyli'de ikamet etmektedir.

Haber: Ömer Karakaş / HaberTS İstanbul Sorumlusu

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER