Müge Anlı Sorguluyor: Semra Gümüş’ün Kocası Kızını Satıp, Yengesiyle Kaçtı!

Kocasını aramak için gelen Semra Gümüş'ün yaptığı açıklamalar gündeme geldi. Bekir Gümüş, kızını satıp, kardeşinin eşiyle kaçtı.

Müge Anlı Sorguluyor: Semra Gümüş’ün Kocası Kızını Satıp, Yengesiyle Kaçtı!

Kocasını aramak için gelen Semra Gümüş'ün yaptığı açıklamalar gündeme geldi. 

Müge Anlı ile Tatlı Sert programına kocasını aramak için katılan Semra Gümüş, kocasının kızını sattıktan sonra yengesini kaçırdığını iddia etti. ATV de ekranlara gelen programda şaşırtıcı olaylar yaşandı. Kocaeli den programa eşini bulmak için katılan Semra Gümüş, kocası ve kayınbiraderi ile ilgili açıklamalarda bulundu. 6 çocuk babası olan Bekir Gümüş, kızını satıp, o parayla da kardeşinin eşiyle kaçtığı iddiası herkesi şok etti. 

Yengesiyle Kaçtı!

Semra Hanım 16 yıllık evli. Beş cocuğu var Kayseri de mevsimlik işci olarak çalışıyor. 

Semra Gümüş, programa ilk katıldığında eşinin kendisini tornavidalamaya çalıştığını ve boşanmak istediğini belirtmişti. Semra Hanım, kocası 38 yaşındaki Bekir Gümüş'ün kardeşinin eşi olan 25 yaşındaki Suriyeli kadını kaçırdığını iddia etti. Müge Anlı, olayın kesin olup olmadığını Semra Gümüş'ün sordu; 

"Semra Hanım, siz 16 yıllık evlisiniz. Beş çocuğunuz var ve Kayseri de mevsimlik işçi olarak çalışıyorsunuz. Eşinizin kardeşi Ersin Bey de 2 yıl önce Reyhan adında Suriye uyruklu biriyle evlendi. Ve siz şuan eşinizin, yengesini kaçırdığını iddia ediyorsunuz. Emin misiniz?"

Semra Gümüş de olayın kesin olduğunu ve ikisinin kendisini telefonla arayıp görüştüklerini belirti. 

Kendi Öz Kızını Sattı!

Müge Anlı İle Tatlı Sert programına telefon bağlantısıyla katılan Bekir Gümüş'ün kızı Keder; 

"Babam beni 20 Bin TL başlık parası ile sattı. Ve o para ile amcamın eşiyle kaçtı. Beni vereceği kişiyi ben istemedim. Beni arabanın arkasına bağlayıp sürgüledi. Annemin hayatını oyuncak etti. Semra Gümüş benim öz annem olmasa da o benim annemdir. Annelik doğurmakla olmaz." Dedi. 

Kocam Beni Tehdit Ediyor!

Semra Gümüş, "kocam beni sıklıkla tehdit ediyor. Kafamı tuğlayla koparıp sokağa atacakmış. Onun asıl amacı çocuklarımı alıp mevsimlik işçi olarak çalıştırmak. Çocuklarımın hayatını yakmasına da izin vermeyeceğim. Tek istediğim eşim Bekir Gümüş'e ulaşmak ve bana meydan okumasına meydan vermeyelim. "

Beni Daha Önce Öldürmeye Çalıştı!

Semra Gümüş;

"Daha önce eşim Bekir Gümüş, beni arabasından çıkardığı tornavidalamaya çalıştı. Daha önce bana sıklıkla şiddet uygulayan eşimin bulunmasını istiyorum." Dedi. 

Müge Anlı Boşanın Dedi!

Müge Anlı ile Tatlı Sert Programında anlatılan olaylar karşısında sinirlerine hakim olamayan Müge Anlı, Canlı Yayında 6 çocuk babası Bekir Gümüş ve kaçırdığı yengesine seslenerek;

"Saçma sapan hareketler yapmayın. Sizin yaptığınızı ergenler bile yapmaz. İkinizde eşlerinizden boşanın" dedi. 

Daha sonra Müge Anlı, Semra Gümüş'e söylemek istediği bir şey olup olmadığını sordu. Gümüşün de tek isteği eşinden boşanıp, çocuklarının velayetinin kendisine verilmesini rica etti. 

Güncelleme Tarihi: 15 Aralık 2019, 20:39
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER