Netflix, Android Uygulamasına Bomba Özellik Geliyor!

Dünya genelinde milyonlarca kullanıcıya sahip olan Netflix'in Android uygulamasına yeni bir özellik daha eklendi.

Netflix, Android Uygulamasına Bomba Özellik Geliyor!

Dünya genelinde milyonlarca kullanıcıya sahip olan Netflix'in Android uygulamasına yeni bir özellik daha eklendi. Netflix kullanıcılarının uzun zamandır dile getirdiği özellik sonunda geliyor! 

Netflix in mobil uygulamalarında hepimizin bildiği gibi video oynatma hız seçeneği bulunmamakta. Kullanıcılar tarafından bu özelliğin olmaması büyük problem teşkil ediyor. Netflix kullanıcılarından gelen talepleri dikkate alarak, Android uygulamasına video oynatma hızı seçeceğini de getirme kararını aldı. 

Android üzerinden Netflixi kullanan kullanıcılar artık dizi veya filmlerin oynatma hızlarını da değiştirebilecektir. Gelen görsele göre video oynatma hızı seçeneğinde toplama 5 farklı hız seçeneği olacağı söyleniyor. Bu hız seçenekleri; 

  • 0.5x, 
  • 0.75x, 
  • 1x (normal), 
  • 1.25x, 
  • 1.5x.

Şu anda test aşamasında olan video oynatma hız seçeneği öncelikle Android kullanıcıların kullanımına açılacak. Netflix'in bu özelliğinin Android den sonra İOS kullanıcılarına da açacağı söylenmekte. Netflix'in yeni özelliğinin ne zaman yayına açılacağı konusunda henüz bir açıklama yapılmamıştır. Bizim tahminlerimize göre de bu yıl bitmeden bu hız özelliğininin yayında olacak.

Eklenecek olan yeni özellik sayesinde film ve dizilerdeki özel sahneleri yavaş bir biçimde izleyebilecek ve sahnelerde olan olayları kolay bir biçimde anlayabileceksiniz. Eğer cihazınızda Netflix bulunmuyorsa indirebilirsiniz.

Netflix, bir dizi veya film izleme programı olarak kendini kısa sürede ön plana çıkarmayı başarmış bir program. Gerek bilgisayarda, gerek telefonda, gerek ise tablette Netflix uygulamasını kullanabilirsiniz. İyi seyirler... 

Güncelleme Tarihi: 28 Aralık 2019, 13:01
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER