Ordu'nun Korgan İlçesinde Korkunç Haber!

Ordu'nun Korgan İlçesinde 14 yaşındaki bir çocuk kriz geçirdi. Annesini, anneannesini, ve ağabeyini öldürdü babası da ağır yaralı!

GÜNDEM 28.08.2021, 14:50 28.08.2021, 15:05
Ordu'nun  Korgan İlçesinde Korkunç Haber!

Ordu'nun Korgan ilçesinde 14 yaşındaki bir çocuk fındık bahçesine gitme meselesi yüzünden tartıştığı ailesine polis olan babasının tabancası ile kurşun yağdırdı. Çocuk; annesi, anneannesi ve ağabeyini öldürdü, babasını ise ağır yaraladı.
Ordu'nun Korgan ilçesinde sabaha karşı 14 yaşındaki bir çocuk ailesiyle yaşadığı tartışma sonrası cinnet getirdi. Polis olan babasının silahını alan çocuk ailesini katletti.


KATLİAMIN NEDENİ FINDIK BAHÇESİ

Edinilen ilk bilgilere göre; aile katliamına neden olan olayın fındık bahçesine gitme tartışmasından çıktığı belirtiliyor.


ANNESİNİ ANNEANNESİNİ VE AĞABEYİNİ ÖLDÜRDÜ BABASI ZOR KURTULDU!

Ailesine kurşun yağdıran çocuk; annesini, anneannesini ve ağabeyini öldürdü. Polis olan baba ise ağır yaralı olarak evden kaçtı. Babanın tedavisinin Fatsa Devlet Hastanesi'nde sürdüğü belirtiliyor.

KOMŞULAR EKİPLERE İHBAR ETTİ

Komşuların ihbarı ile mahalleye çok sayıda jandarma ve sağlık ekibi sevk edildi. Olayla ilgili geniş çaplı soruşturma başlatıldı.

Yorumlar (1)
Gençağa 4 ay önce
Gençleri, z kuşağı akıllı z kuşağı uçtu z kuşağı harika vs diye pohpohlayan muhalefet partileri dilerim bu saçmalıklara derhal son verir