Rus Turistlere Kısıtlama Yok!

Türkiye'de bu yaz Rus turist sayısında patlama yaşanması bekleniyor. Putin açıkladı. Ruslara Türkiye'de kısıtlamasız tatil izni çıktı!

GÜNDEM 11.03.2021, 09:53
Rus Turistlere Kısıtlama Yok!

Türkiye, başta Ruslar olmak üzere yabancılar için bir cazibe merkezi... Salgın döneminde de ülkemizin yabancı turistlere kapılarının açık olacağı bildirildi. Kendi ülkemizde yasaklar ve kısıtlamalarla rahat dolaşamazken, yabancı turistlerin burada rahatça tatil yapmasını seyredeceğiz gibi görünüyor!

Tatil merkezleri ilk kafileleri beklemeye başladı bile. Rusya'dan gelen yoğun talep, Putin'in açıklamasıyla birlikte iyice arttı. Rezervasyonlar devam ediyor...

Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, dünkü toplantıda aşılamanın olumlu etkisinden ve turizm sektöründeki gelişmelerden bahsetti. Putin, Güney Avrupa'nın durumunu beğenmediğini, vatandaşlarının yurt dışı tatil planlarına ise karışmayacaklarını belirtti.

Rusya'dan gelen açıklamalar, pek çok Rus tatilciyi harekete geçirdi. Türkiye'deki popüler tatil noktaları araştırılmaya başlandı. Bu yaz Türkiye'de Rus turist akını bekleniyor...

Yorumlar (0)