Sokak Ortasında Kız Arkadaşını Vicdansızca Dövdü!

Kadına yönelik şiddet haberleri hiç dinmiyor.

Sokak Ortasında Kız Arkadaşını Vicdansızca Dövdü!

Türkiye’de öldürülen ve her türlü şiddete mruz kalan kadınların sayısı her geçen gün ne yazık ki artış götermeye devam ediyor. Buna bir yenisi daha eklendi. Erkek şiddetine maruz kalan genç bir kadın sokak ortasında sevgilisi tarafından canice ve acımasızca dövüldü. Olay Bura ilinde kimliği belirlenemeyen bir kişi tarafından gelişti. Henüz 17 yaşında olan genç kızın şiddet gördüğü o çirkin anlar bir enafın güvenlik kameralarına yanıdı. İşte haberin tüm detaylarını sizler için aktarıyoruz….

Pisikopat Sevgili Göaltına Alındı!

Çirkin kadına şiddet olayı bu kez de Bura Yıldırım’da yaşandı. Aktarılan bilgiye göre 17 yaşındaki genç kız sevgilii arasın da nedeni bilinmeyen bir şekilde trtışma başladı. Genç kıın erkek arkadaşının kıkançlık kriine girdiği iddaa edildi. Genç kız dakikalarca erkek arkadaşının acımaızca vurduğu darbelere maruz kalarak karşılık veremedi. Sokak ortaında akşam aatlerinde meydana gelen kadına şiddet olayı anbean güvenlik kameralarına yansıdı. Kameraya genç kızın feyatlarına rağmen erkek arkadaşının durmaksızın vurmaya devam ettiği o içler acıtn görüntüler yansıdı.

Genç Kızın Babası Şikayetçi Oldu

Olayı duyan baba sinir krizi geçirdi. Henüz küçük yaşta olan kızına uygulanan şiddete daha fazla dayanamayıp gerekli şikayette bulundu. Baba görüntüleri izledikten onra kızına kıyamadığını, bugüne kdar hiçbir şekilde kızın asla şiddet uygulamadığı halde bir bşkaının canice kızına aldırması öfkesinin artmasına neden oldu. Kamera göürntüleri kıa üre içeriinde birçok ayıda kullanıcı tarafından oyal medyada paylaşıldı. Olaya tepki göteren kullanıcıların isyanı sonucunda polis zanlı hakkında arama emri çıkararak kendisini kıskıvrak yakalayıp gözaltına aldı. Zanlının ilk ifadesi ie herkesi şoke etti. Uyguldığı şiddeti meşrulaştırarak kız arkadaşının uyuşturucu kullanmamaı için önü darp ettiğini söyledi. Ynı zamanda kötü bir arkadaş çevresinin olduğunu ve bu arkadaşlarının kız arkadaşına zarar verdiğini düşündüğü için de ona şiddet uyguladığının altını çizdi. Genç kızın babası ise zanlının en ağır cezayı almasını talep etmekte on derece kararlı ve net olduğunu ifade etti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER