Tartıştığı ağabeyini bıçakla öldürdü

İstanbul Sarıyer'de aynı evde yaşayan iki kardeş arasında çıkan tartışma kavgaya dönüştü. Henüz bilinmeyen bir nedenle çıkan kavgada, kardeşi tarafından bıçaklanan ağabey hayatını kaybetti.

Tartıştığı ağabeyini bıçakla öldürdü

İstanbul Sarıyer'de aynı evde yaşayan iki kardeş arasında kavga çıktı. Kardeşi tarafından bıçaklanan ağabey hayatını kaybetti.

Olay, Sarıyer Güzelce Ali Paşa Caddesi'nde bulunan bir evde sabah saatlerinde meydana geldi. İddiaya göre, aynı evde yaşayan Ali Küçükali ile  ağabeyi Murat Küçükali (55) arasında henüz bilinmeyen bir nedenle tartışma çıktı. Tartışmanın kavgaya dönüşmesi üzerine Ali Küçükali, ağabeyi Murat Küçükali'yi vücudunun çeşitli yerlerinden bıçakladı. Ağır yaralanan Murat Küçükali kanlar içerisinde yere yığıldı.

POLİSİ ARAYARAK TESLİM OLDU

Olayın gerçekleştiren Ali Küçükali daha sonra polisi arayarak ağabeyini bıçakladığını söyledi. Olayın ardından Ali Küçükali polis ekiplerine teslim oldu. Sağlık ekipleri evin içerisinde kanlar içerisinde yatan Murat Küçükali'nin hayatını kaybettiğini belirledi. Olayın duyulmasının ardından Murat Küçükali'nin yakınları da olay yerine geldi. Gözaltına alınan Ali Küçükali ise polis merkezine  götürüldü.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER