banner728

Terör olaylarından Sonra Askerliğe Rekor Başvuru

Genelkurmay Başkanlığı, son günlerde yaşanan terör olayları nedeniyle, çok sayıda vatandaşın Genelkurmay Başkanlığına başvurarak askere alınmayı ve terörle mücadelede görev yapmayı talep ettiğini açıkladı.

Terör olaylarından Sonra Askerliğe Rekor Başvuru
 Genelkurmay Başkanlığı'ndan yapılan açıklamada, ülkede son günlerde yaşanan terör olayları nedeniyle, çok sayıda vatandaşın Genelkurmay Başkanlığına başvurarak askere alınmayı ve terörle mücadelede görev yapmayı talep ettiği vurgulanarak şöyle denildi:

" Asil Milletimizin kahraman ve duyarlı evlatlarının talepleri Türk Silahlı Kuvvetleri mensupları tarafından takdirle karşılanmış, duygulandırmış ve motivasyonlarını artırmıştır. Bu ulvi talepler nedeniyle vatandaşlarımıza teşekkür ederiz.

Türk Silahlı Kuvvetleri; bünyesinde bulundurduğu kahraman personeli ile milletimizin huzur ve güvenliğini temin etmek için terör örgütleri ile mücadele kapsamında kendisine verilen her türlü görevi bugüne kadar başarı ile yerine getirmiş, bundan sonra da tarihine ve kendisine yakışır bir şekilde yerine getirebilecek güçtedir."  

Güncelleme Tarihi: 31 Temmuz 2015, 12:24
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER