Trabzon'da iş dünyası ve siyaset Kebir yönetim kurulu üyesi Oğlunun nikah töreninde ile bir araya geldiler!

Kebir yönetim kurulu üyesi Metin Ali Karadeniz'in oğlu Semih Karadeniz Ardahan'da Ardahan Üniversitesi Bilgi İşlem Daire Başkanı olan Yavuz Kepenek' in kızı Sedanur Kepenek ile evlendi.

Trabzon'da iş dünyası ve siyaset Kebir yönetim kurulu üyesi Oğlunun nikah töreninde ile bir araya geldiler!

Kebir yönetim kurulu üyesi Metin Ali Karadeniz'in oğlu Semih Karadeniz Ardahan'da Ardahan Üniversitesi Bilgi İşlem Daire Başkanı olan Yavuz Kepenek' in kızı Sedanur Kepenek ile evlendi. Düğünde hem büyük işadamları hem de siyaset camiası bir araya geldi. Nikah da hem milletvekilleri hem de belediye başkanları bulunuyor. Trabzon milletvekili Salih Cora, Trabzon il ve ilçe belediye başkan vekilleri Mehmet Karacaoğlu, Muhammet Balta, Mümin Nuhoğlu, Refik Kurukız ve bunun yanında birçok siyasetçi, sporcu ve büyük iş adamı bulunuyordu.  

Karadeniz ve Kepenek ailesinin nikah töreninde nikahı belediye başkan vekili ola. Muhammet Balta gerçekleştirdi. Nikah şahitlerinin hepsi siyasi kişilerdi. Nikahı kıyan vekilimiz Muhammet Balta evlilik cüzdanlarını takdim ederken iyi dileklerde bulundular ve sözlerine cumhurbaşkanımızın en az 4 çocuk sözünü de eklemeyi unutmadı.

Bunun yanında konuşmasına devam ederken Karadeniz ailesine övgüler yağdırdı. Trabzon için Karadeniz ailesinin birer gurur ve övgü kaynağı olduğunu dile getirdi ve salgın sürecinde iş hayatlarını buna uygun şekilde devam ettirdikleri için teşekkür etti. Ve sonunda bu evliliğin vatana, millete, hayırlı bir evlilik olmasını temenni ederken hayırlı evlatlar dileğinde de bulundu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER