Türkiye'nin gündemini sarsan Palu Ailesi tutuklandı! İddialar vahim!

Türkiye'nin gündemini 21 Aralık'ta başlayan Müge Anlı'nın ATV'deki programında anlatan aile üyeleri, dehşet verici olaylar olduğunu kabul etmemekte ısrar etmişti.

Türkiye'nin gündemini sarsan Palu Ailesi tutuklandı! İddialar vahim!

ATV ekranlarında haftaiçi her gün yayınlayan Müge Anlı'nın programına 21 Aralık 2018'de çıkan ve bu tarihten itibaren Türkiye'nin gündemini sarsan Palu Ailesi'nin üyeleri bugün tutuklandı. Damat olarak aileye giren ve aileye girmesinden hemen sonra aile yapısını bozan damat Tuncer Ustael ve eşi Emine Ustael'in canlı yayında Kocaeli Emniyet Müdürlüğü görevlilerince haklarında ''gözaltı'' kararı uygulanmasına karar verildi. Hemen öncesinde ise Palu Ailesi'nin diğer 4 üyesinin gözaltına alınmasına karar verilirken, İsa Palu, Havva Palu ve diğer aile üyeleri sağlık kontrollerinin hemen ardından gözaltı işlemleri için emniyete götürüldü.

Şiringa batırarak bayıltıyor iddiası!

Palu Ailesi'ne damat olarak giren Emine Ustael'in eşi Tuncer Ustael hakkında suçlamalar vahim. 

Yüzlerce bozuk gofreti ucuz fiyata alarak tarihlerini değiştirip yüksek fiyatla çocuklara satmak, adam öldürmek, işkence ve farklı suçlamalar var. Bu suçlamaları henüz kabul etmeyen Tuncer Ustael'in emniyetteki gözaltı işlemlerinden çıkacak sonuç ise tüm Türkiye'nin gündemini sarsan olayı kapatmış olacak.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER