Zincir marketler ucuz ürün satar. Kampanyalarında ise sattıkları şeyler daha da ucuzlar. Peki ya kampanya yaparlarsa?

Bilindiği üzere; ülkemizde pek çok farklı zincir market markası yer almaktadır.

Zincir marketler ucuz ürün satar. Kampanyalarında ise sattıkları şeyler daha da ucuzlar. Peki ya kampanya yaparlarsa?

Bilindiği üzere; ülkemizde pek çok farklı zincir market markası yer almaktadır. Bu firmaların bir kısmı piyasadan düşük fiyatlara mal satmakta ve halk arasında tabir ile “sürümden kazanmak”’tadır.

Nitekim bu doğru bir önermedir. Ancak bu zincir market şeklindeki mağazaların enteresan bir reklam politikaları vardır.

Halihazırda yaptıkları reklam şekli de dijital çağa çok fazla ayak uyduramamış bir reklam şeklidir. Ancak sizin de anlayabileceğiniz üzere, ülkemizde gelecek zamanların çok daha aydınlık olacağını gören insan sayısı az olduğu için internet reklamcılığı yapan zincir market sayısı da oldukça azdır.

Hal böyle olunca bu marketlerin hazır müşterisi de yoğun bir şekilde internet kullanmaktadır. Ancak bu zincir marketlerin büyük bir çoğunluğu hala eski broşür zihniyeti ile reklamcılık yapmaya devam etmekte ve bunu bitireceğe de benzememektedirler.

Biz de bu problemi gördük ve hayatın artık her alanında yer alan internet hizmetini eski klasik reklamcılık şekli olan broşür mantığı ile birleştirdik.

İşte Türkçe broşürler sitemizin hikayesi budur.

Türkçe broşürler sitemiz adından da anlaşılacağı üzere zincir marketlerin kampanyaları ile ilgili bu marketlerin halen yayınladıkları broşürleri kendi sayfamız üzerinden yayınladığımız bir internet sitesidir.

Sitemizin en önemli özelliği ise kullanıcı dostu bir ara yüze sahip olmasıdır. Türkçe broşürler sitemiz üzerinde broşür araması yapmak için de pek çok farklı ekstra filtreleme yöntemleri vardır ve bunları kullanarak dilediğiniz broşürü kolay bir şekilde bulabilirsiniz.

En popüler kataloglar

Sitemizin en çok ziyaret edilen ve ana sayfada ilk giren kullanıcıyı karşılayan noktadaki menümüz en popüler kataloglar menüsü olarak dikkatleri çekmektedir.

Bu menüde Türkçe broşürler sitemize çok kısa zaman içerisinde gelen veya en çok ziyaret edilen broşürler ile ilgili bilgi edinmeniz mümkündür.

Bununla birlikte sitemizin bu noktasında eğer bir broşüre tıklarsanız doğrudan broşürün gösterildiği bir menü açılmaz ve o firmaya dair daha detaylı bir menü açılır. Bu menüde ürünü ile ilgilendiğiniz firmanın Türkçe broşürler veri tabanımızda ne kadar broşürü varsa hepsi karşımıza gelmektedir. Bu broşürlerden bazıları siyah-beyaz bazıları ise renklidir. Renkli broşürler halen yürürlükte olan kampanyalara dair broşürlerdir. Siyah-beyaz broşürler ise yürürlük tarihi geçmiş ancak hala sayfamız üzerinde yayınına devam eden broşürleri göstermektedir.

Türkçe broşürler sayfamız üzerinde broşürü bir defa yayınlanan bir firmanın bu broşürüne her daim ulaşma imkânı kullanıcımız için mevcuttur. Eski broşürlere göz gezdirme imkânı sayesinde fiyatların ne şekilde yönlendiğine dair de bilgi edinilebilmektedir.         

Türkçe broşürler ile hane içi tüketim azaltılabilir.

Pek çoğumuz piyasanın da altında satan ve halk arasındaki tabirle sürümden kazanan zincir marketler üzerinden alışveriş yapmaktayız. Piyasadaki birçok ürünün bu şekilde daha ucuza yer aldığı bu marketlerin bir de kampanya düzenledikleri düşünüldüğünde bu kampanyalardaki ürünlerin ne ölçüde ucuz ürünler olacağı açıktır.

Bu ürünler takdir edilir ki sınırlı sayıda olur ve bu ürünler için birçoğumuz sabahın erken saatlerinde market giriş kapısında sıraya geçeriz.

Ancak artık Türkçe broşürler sayesinde kampanyalı ürüne dair bilgiyi internet üstünden edinerek kendimizi ona göre ayarlayacak ve kampanyalı ve kaliteli ürüne erişmek için tek tek mağaza dolaşıp broşür toplamamıza gerek kalmayacaktır. İnternetin bu nimetini kendi yararımıza kullanacak ve hane halkı tüketimimizi de sitemizin de yardımıyla ciddi ölçüde indirmeyi başarabileceğiz.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER