Başkan Yalçın’a ziyaretler

Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. İbrahim Taş ve Pazaryeri İlçe Meslek Yüksekokulu Müdürü Mehmet Özdemir, Pazaryeri İlçe Belediye Başkanı Muzaffer Yalçın’ı makamında ziyaret ettiler.Başkan Yalçın Bilecik Şeyh Edebali...

Başkan Yalçın’a ziyaretler

Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. İbrahim Taş ve Pazaryeri İlçe Meslek Yüksekokulu Müdürü Mehmet Özdemir, Pazaryeri İlçe Belediye Başkanı Muzaffer Yalçın’ı makamında ziyaret ettiler.

Başkan Yalçın Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. İbrahim Taş ve Pazaryeri İlçe Meslek Yüksekokulu Müdürü Mehmet Özdemir ile bir araya gelerek, ilçenin eğitimi hakkında karşılıklı istişarelerde bulundular. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Pazaryeri Belediye Başkanı Muzaffer Yalçın, “Şeyh Edebali Üniversitesi Rektörü ibrahim Taş ve Pazaryeri Meslek Yüksekokulu Müdürü Mehmet Özdemir hem bizi, hem de belediyemizi ziyarette bulundular. Kendileriyle karşılıklı fikir alış verişinde bulunduk. Üniversitemizin her zaman yanında olduk. Görevimiz süresince yardımcı olmaya da devam edeceğiz” dedi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER