Malhun Hatun İlkokulu öğrencilerin karne sevinci

Bilecik’te okul öncesi eğitim kurumları ile ilk ve orta dereceli okullarda okuyan 37 bin 453 öğrenci bugün karne heyecanı yaşadı.Bilecik merkez Bahçelievler Mahallesinde eğitim öğretim veren Malhun Hatun İlkokulu’nda ise; 526 ilkokul öğrencisi...

Malhun Hatun İlkokulu öğrencilerin karne sevinci

Bilecik’te okul öncesi eğitim kurumları ile ilk ve orta dereceli okullarda okuyan 37 bin 453 öğrenci bugün karne heyecanı yaşadı.

Bilecik merkez Bahçelievler Mahallesinde eğitim öğretim veren Malhun Hatun İlkokulu’nda ise; 526 ilkokul öğrencisi karne sevinci yaşarken, ilk defa karne alan öğrencilerin mutlulukları görünmeye değerdi. Okullarında 16 sınıf öğretmeni ve 526 öğrencinin bulunduğu anlatan Okul Müdürü Hüseyin Çetinkaya, "Okulumuzda bugün çocuklarımız karne sevinci yaşadı. Birinci sınıfta okuyan ve ilk defa karne alan miniklerimin öğrencilerin mutlulukları görünmeye değerdi. Çocuklarımız 16 günlük tatilin ardından 5 Şubat günü okullarımız tekrar açılacak" dedi.

Malhun Hatun İlkokulu 3-B sınıfı öğretmeni Seda Yıldırım ise; bu sene Bilecik’e geldiğini ve öğrencileriyle birlikte ilk dönemi olduğunu söyledi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER