Ofis Sandalyesi

Ofis Sandalyesi

Ofisler en yoğun çalışma alanının olduğu yerlerdir. Uzun çalışma saatleri genelde sandalye ve ofis ekipmanları üzerinde geçirilir. Ofis çalışanlarının rahat ve verimli olması için ofis ekipmanlarının kaliteli olması gerekir. Firma masa, sandalye, yönetici koltukları, bar sandalyesi gibi birçok ürünün imalat ve pazarlamasını yapar. Uygun fiyata yüksek kaliteyi firmada bulabilirsiniz.

Yönetici Koltukları

Yönetici koltukları konforlu ve ergonomik olmalıdır. Firma multi tilt mekanizmalı yönetici koltukları üretir. Rahatlıkla geriye yaslayabilir ve ayarını yapabilirsiniz. Koltuğun yüksekliğini ayarlayabilirsiniz. Süngeri kaliteli sünger olduğu için çökme yapmaz. Türkiye’nin her iline ücretsiz kargo ile gönderim yapılır. Kurulumunu kendiniz bir dakika gibi kısa bir sürede yapabilirsiniz. Toplu alımlarda gereken indirim yapılır. Rahat koltuklar ile kendinizi hiç yorulmamış hissedeceksiniz. Uzun yıllar kullanım sağlayabilirsiniz.

Çalışma Koltuğu

Çalışma koltuğu da tıpkı diğer ofis malzemeleri gibi kullanışlı olmalı, bel ve sırt ağrısına neden olmamalıdır. Çalışanlar günün 8 saatini çalışma sandalyesi üzerinde geçirirler. Ergonomik olmayan sandalyeler bazı sağlık sorunlarına neden olabilir. Firma kendi üretimi olan eşyalarda kaliteye önem verir. Firma üretim ve satışını yaptığı çalışma koltuklarını sipariş üzerine yapar. Ayak kısımları döner tekerlekli olduğu için rahat ulaşım imkanı sağlar. Oturma kısmı yumuşak ve konforludur.

İsterseniz kumaş ve deri tercihi yapabilirsiniz. Yüksekliği ayarlanabilir özelliktedir. Bel desteği mutlaka vardır. Yerli üretim yapılır. Firma tüm ürünlerinde iki yıl garanti sunar. Sipariş alınarak üretim yapıldığı için verilen sipariş iptal edilemez. Ürün tedarik edildikten sonra kargoya verilir. Elinize ulaşma süresi en geç bir hafta kadardır. Kurulum için yine firmadan destek alabilirsiniz. Ürün gönderilirken kurulumu ve montajı size görsel olarak sunulur. Daha fazla bilgi almak ve sipariş vermek için firma ile iletişime geçin.

Güncelleme Tarihi: 20 Eylül 2019, 20:05
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER