Yeni Yılda Sermayesiz İş Fikirleri

Öncelikle sermayesiz bir iş kuracak iseniz kendinize en çok istediği ve en çok neyi iyi yapıyorsanız onu belirlemeniz gerekmektedir. Yaparken mutlu olduğunuz,heyecan duyduğunuz bir iş olmalıdır.

Yeni Yılda Sermayesiz İş Fikirleri

Bazıları evin'de bilgisayar başın'da işler yaparken bazıları'da bir iş yeri açmak vebir işte yükselmek istiyorlar. E-ticaret yapan biri işlerin'de yükselmek için kesinlikle bir dükkan açmak zorunda.

Fotoğrafçılık

Eğer eliniz'de iyi bir telefon ya da fotoğraf makinesi var ise kesinlikle sermayesiz yapılacak işlerin arasın'da fotoğrafçılık bulunuyor. Eliniz'de daha önce çekilmiş manzara fotoğrafları ve ya güzel belgesel tadın'da resimler çekiyor iseniz yabancı ve ya yerli forum,siteler'de satışını sunabilirsiniz. Kesinlikle size kazandıracak işlerden biridir.

Makale Yazarak Para Kazanma

Kesinlikle para kazanabileceğiniz bir yoldur. Bir ofis açarsınız ve yanınıza iki ve ya üç kişi alırsınız ve çalışırsınız. Eğer ofis açacak bir paranız yok ise kesinlikle belirli bir süre evden çalışıp bir kenara para koyup ofis açabilirsiniz. Büyük kurumlar ve ya kişiler ile anlaşarak günde 100 ila 150 tl lik işler alabilir ve işlerinizi daha da büyütebilirsiniz. Kesinlikle sermayesiz olarak yapılabilecek en iyi işlerden biridir.

E-Ticaret İşleri Yapmak

Eğer sermayeniz yok ve bir şeyler satmak istiyorsanız keisnlikle e-ticaret işleri ile ilgilenmelisiniz. Bir şey satın almanıza gerek yok internetten ilan vererek sitenizi açarak satmak istediğiniz tüm ürünleri belirtebilirsiniz. Böylelikle sermayeniz olmadan tüm ürünlerin satışını yapabilir iyi bir şekilde gelir sağlayabilirsiniz.

Çevirmenlik

Çevirmenlik aslında çok fazla kazandıran işlerin arasın'da yer almaktadır. Büyük firmaların genelde tercih ettiği hatta öğrencilerin bile başvurduğu ödevleri için bir çok kategori bulunmaktadır. Bu yüzden çevirmenlik yapacak birisi asla işssiz kalmayacaktır. Bu iş sektörümüzüde sermayesiz girebilirsiniz.

Web Tasarım

Günümüz'de bir çok iş kolları açılmaktadır. Teknoloji çağın'da yaşadığımız için herkes reklam için bir siteye ihtiyaç duymaktadır. Web tasarım işin'de kesinlikle işssiz kalabileceğinizi düşünmüyoruz. Bu sektörde bir bilgisayarınız ve internetinizin olması yeterli. Bu yüzden her hangi bir sermaye gerektirmiyor. Bu iş kolunu tercih edebilir işiniz'de yükselme yaşayabilirsiniz.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER