Halil Umut Meler'e Havalimanında Tepki

Dün akşam oynanan Başakşehir maçını adeta katlederek Bordo Mavili taraftarların tepkisini çeken hakem Halil Umut Meler, Trabzonsporlu bir taraftar tarafından şehirden ayrılmak üzere gittiği Trabzon Havalimanı’nda protesto edildi. 

Trabzonspor’u sahada yönettiği başarısız performans ile lime lime eden Hakem Halil Umut Meler, taraftarın tepkisi ile karşılaştı. Şehirden ayrılmak üzere geldiği Trabzon Havalimanı’ndan güvenlik kontrolünden geçtiği sırada bir Trabzonspor taraftarı tarafından sözlü eleştiri ile karşı karşıya kalan Meler, herhangi bir cevap veremeyerek başını eğmekle yetindi. 

HEP ÖYLE BAŞIN ÖNDE GİDERSİN

Taraftar Meler’e yönettiği sorular haklı sorulara cevap alamayınca ‘’Böyle kafan her yerde eğik gider gelirsin…’’ diyerek adeta haklı isyanın özetini yaptı. O sırada diyalog ile alakası olmayan üçüncü bir kişinin konuşma dahil olup Meler’i savunmaya çalışması üzerine kısa süreli gerilen ortam başka bir taraftarın araya girmesi ile yatıştırıldı. Taraftar, ‘’Biz size saygı gösteriyoruz saygı, saygı gösteriyoruz ama siz adamı zorla yendiriyorsunuz. Adam gibi yönetin tamam mı’’ dedi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
NAMIK
NAMIK - 1 yıl Önce

VAR hakemi fırat aydunus daha 24 saat geçmeden bu akşamki kasımpaşa maçına VAR olarak veriliyo nerde trabzon lobisi

m.kul
m.kul - 1 yıl Önce

Koyunlar çobanın önünde meler.

demir
demir - 1 yıl Önce

bukadar iyi taraftarsanız gidin trabzonun borçlarını ödeyin önce klüp batma nokyasına geldi