Hekimoğlu Trabzon'dan Salih Kavrazlı Açıklaması

Hekimoğlu Trabzon'da projelerden sorumlu yönetim kurulu üyes, Kadir Kantekin önemli açıklamalarda bulundu.

1461 TRABZON 22.02.2021, 14:00 22.02.2021, 14:19
Hekimoğlu Trabzon'dan Salih Kavrazlı Açıklaması

ŞANLIURFASPOR MAÇINI HEDEF GÖSTERDİ!

Hekimoğlu Trabzon'da projelerden sorumlu yönetim kurulu üyesi Kadir Kantekin açıklamalarda bulundu.

Bu sezona şampiyonluk hedefi ile başladıklarını ifade eden Kantekin, “En büyük şanssızlığımız Manisa gibi bir takımla aynı gruba düşmek oldu. Manisa’nın iyi bir kadrosu var. Bütçe olarak da bizden üstünler. Hedefimiz şampiyonluktu. Ama Bazı aksilikler oldu. İstenilen sonuçları alamadık. Sonrasında teknik direktör değişiklikleri yaptık. İnşallah Bayram Toysal hocamızla beraber daha iyi bir yola gireceğiz. İyi sonuçlar alacağımızdan eminiz. Şanlıurfaspor maçıyla birlikte çıkışa geçeceğimizden eminiz” dedi.

Takımın genel olarak iyi gittiğini de söyleyen Kantekin, “Özellikle başkanımız Celil Hekimoğlu’nun bu takıma büyük emekleri var. Biz de yönetim olarak takımımıza tam destek veriyoruz. Her antrenmanlarına gidip onların yanında olduğumuzu gösteriyoruz. Bu desteğimizi sürdürmeye devam edeceğiz. Play-Off’lardan başarılı sonuçlar alıp hedeflediğimiz şampiyonluğa ulaşarak 1.Lig’e çıkmak istiyoruz” ifadelerini kullandı.

SALİH KAVRAZLI NEDEN OYNATILMIYOR?

Trabzonspor’dan transfer edilen oyuncular hakkında da konuşan Kantekin şu ifadeleri kullandı: “Özellikle Trabzonspor’dan aldığımız oyuncularla ilgili çok sorular geliyor. Salih’i neden oynatmıyorsunuz diye. Salih 1.5 yıldır futbol oynamamış. Şuanda da bir sakatlığı var. Tam olarak hazır değil. Hazır olduğu zaman hocamız zaten ona şans verecektir. Salih iyi bir oyuncu. Biz de onu burada en iyi şekilde hazırlayıp oynatıp Trabzonspor’a güçlü göndermek istiyoruz. Bizim de amacımız bu”

Yorumlar (4)
İsa demir 1 yıl önce
Geleceğin.yıldı.olur.işAllah
Saadettin bayram 1 yıl önce
Yalan, kuyruklu yalan. TS den alınan oyuncular kasıtlı oynatılmıyor. TS de de öyleydi. Genç oyuncular, futbola soğutuluyor, küstürülüyor. Bu bir gerçek. Zaten kendilerini yetiştirmeye çalışan sözümona hocalar da bu şekilde küstürülmüştü. Ülkenin kaderi bu. Öğrenilmiş çaresizlik.
Trabzonsporlu 1 yıl önce
Beceriksiz olduğu için oynatılmıyor demiş sayın yönetici nazikçe.
Zekeriya 1 yıl önce
Futbolcular tecrübe kazanmasi icin 1. lig takimina yollanir ondan kücük takimlarda kaybolur gider. Ha eger hekimoglunu 1. lige cikarmak icin ugrasirda altyapidan gencleri verirsen anlarim.