HER TAKIMA VAR TRABZONSPOR'A YOK!

Geçtiğimiz hafta Erzurumspor karşılaşmasında yapılan hatalardan hiç ders alınmamış, Antalyaspor karşılaşmaya hem kontrollü hemde hızlı başladı.  Ilk 20 dakika oyun kontrolü tamamen Antalyaspor kontrolündeydi , Doukara elini kolunu sallayarak topu aldı götürdü uzaktan köşeye vurdu . Antalyaspor u öne geçiren bu gol Trabzonsporu biraz kendine getirdi. Rodellage her zaman ki gibi yine hareketli ve etkili ancak bir o kadar da şansız ve bahtsız vurduğu  şutlar ya direkten döndü  yada kaleciden . Burak Yılmaz ' a yapılan hareket net penaltıydı. Burak Yılmaz'ın attığı gol ilk yarının da skoruydu. 
 

Ikinci yarı da çok farklı bir oyun göremedik , belki Biraz daha kontrollü oyun vardı ama takımda bir konsantrasyon eksikliği var, motivasyon düşük, takımda ahenk yok . Buna rağmen Trabzonspor un galip gelecek pozisyonları vardı fakat bu sefer oyuncuların değil yan ve orta hakemlerin yanlış kararları vardı. Burak Yılmaz'ın ofsayt kararıyla iptal edilen attığı gol ofsayt değildi, rakip oyuncuyla aynı çizgideydi.  Son dakikada Salih Dursun un Burak Yılmaz a yaptığı hareket penaltıydı bunu vermeyen hakem VAR a bile gitme gereği duymadı. Karşılaşmanın henüz başında ilk yarıda inanılmaz bir ofsayt kararı vardı.  Yardımcı Hakem Burak Yılmaz'ın en az 1 metreden fazla geriden gelip atak yaptığı pozisyona ofsayt bayrağı kaldırdı.  Karşılaşmaya hakemlerin yanlış kararları damga vurdu, skora direk etki etti. 
 

Bir hakem karşılaşma esnasında yanlış karar verebilir yada göremediği pozisyon olabilir bunun için  VAR uygulaması sisteme dahil edildi  peki maçta iki  kririk karar veren hakemlerin neden VAR a gitmediklerini çok merak ediyorum.  Acaba neden . 

YORUM EKLE
YORUMLAR
ali kurt
ali kurt - 9 ay Önce

olsun bizim trabzonsporlu berat albayrak ımız varrrr.

ali kurt
ali kurt - 9 ay Önce

geçen gün erman hoca bahsettiydi trabzon da oyuncu potansiyeli uygun bırakın engellemeyin şampiyon olurlar en azxından 2011 in haskkını bir nebze alırlar dedi..aslında İRADE nin bu doğrultuda baskı koyması gerekir yardım değil tökezletmeyin yeter amma nerde en çok puanı çalınan trabzon şu an açık ara puanla öndeydik..

True Legend
True Legend - 9 ay Önce

Ünal şimdik asar keser vurur kirar hakemlerde korkarda bi daha trabzonsporun hakkini yemezler hani bi trtye verdiği röportajda asiyodu kesiyodu ya yumruğunu masaya vuruyodu ya Istanbul takimlarini tehdit ediyodu ya ama gördükkü yemedi