Hüseyin Çimşir Soruları Cevapladı

Trabzonspor Teknik Direktörü Hüseyin Çimşir kulüp sosyal medya hesabından açıklamalarda bulundu. 

Trabzonspor teknik direktörlüğünde beklentinin çok büyük olduğunu belirten Çimşir çok zorlandığı anlar olduğunu ve motivasyonunu yukarı çıkararak bu anları aştığını söyledi.

Çimşir, üzüldüğü maçlar arasında Başakşehir ve Gazişantep maçlarının olduğunu belirtti ve bizden kaynaklanmayan puan kayıplarıydı dedi. Çimşir o maçlarda alınacak puanlar ile sıralamanın çok farklı olabileceğini söyledi. 

İşte Hüseyin Çimşir'in açıklamalarından satır başları: 

*Bu işin oyunculuk tarafı daha kolay, Antrenörlük tarafı zaha zor.

*Koronavirüs ile alakalı sadece Haziran ayının başında başlayacak şekilde bir tavsiye kararı var. Biz hazırlığımızı ona göre yapıyoruz. Liglerin tamamlanmması taraftarıyım.

*İki kulvarda da ipi göğüsleyeceğimize inanıyorum.

* Başarı pastasında bir pay olacaksa en büyüğünü yönetim almalı. Takım ve şahsım adına teşekkür ediyorum.

*Kulübe taraftarlardan kadrolar geliyor. Başakşehir maçından önce 90 yaşında bir amcadan mektup geldi. Visca'ya akıllı bir oyuncunu ver diye.

*Sörloth başkan tarafından söylendi. Bizde inceledik ve onay verdik. Takımın içerisine kattık o da bizi mahcup etmedi. Onla çalışmaktan mutluyuz.

*Kulüpler kariyer satın alıyor. Bence kariyer değil potansiyel satın almak lazım.

*Oyuncu maliyetlerine göre alınan verim bence çok başarılı.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Ali cansız
Ali cansız - 8 ay Önce

Hüseyin hocam sabır,bu süreç sabır ister, inşAllah başaracağız, ilk maç var ya o ilk maç yani göztepe maçı, işte ona çok iyi odaklanmalıyız. Başarılar. InşAllah başarırsın.