İKİNCİ LİG TAKIMI

Trabzonspor yönetimi Sosa, Novak ve son olarak Sörloth kriziyle gücünü giderek yitiriyordu. Öyle ki haftalardır limit yüzünden transfer yapamayan Trabzonspor kadrosunda yedekteki oyuncuyu geçtim as olarak bile yeterli oyunculara sahip değil. Sağbekte 36 yaşındaki Parreira bütün sezonu götüremez. Solbekte Marlon, ortasahada Flavio Süper Lig düzeyinde bile yetersiz bir izlenim veriyor. Üstelik Flavio kırmızı kart görerek ilk maçtan eksi puan aldı. 

Maça gelecek olursak Nwakaeme markaj altında etkisiz kalınca, Abdülkadir ve bence küçük takımın büyük oyuncusu Guilerme de üretemeyince takım ikinci lig takımı görüntüsündeydi. Newton İngiltere Championship'den düşmemeye oynayan bir takım oyunu izletti. Beşiktaş'ın yardımcı hocası bile Newton'a göre taktik olarak üstünlük kurdu. Beşiktaş'da zayıf bir kadroyla çıktı. Ona rağmen skorun bu şekilde olması Trabzonspor'un savunmadaki dörtlüde zayıf oyunculara sahip olması ortasahadaki yumuşaklık etkendi.

İlk yarıda golü de yiyebilirsin ama bu şekilde dağınık taktiksiz bir oyun oynayamazsın. Günün sonunda Paok karşısında dağılan eksik Beşiktaş'ı yenemiyorsanda yenilmemek üzerine bir taktik oluşturamamak ikinci lig seviyesinin tezahürüdür.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Ali kpç
Ali kpç - 2 hafta Önce

Boş bir yazı kusura bakmayın ama öyle konuşmak yada yazmak var dimi hadi bakalım alın 1 milyon formada kasayı parayla doldurun hatta on milyon türkiyede herşey mümkün varmı milyonlar veren sponsor paraolsa adam transfer yaparmış yapmazmı uzaktan davulun sesi güzel gelirmiş

Necdet BAĞCIOĞLU
Necdet BAĞCIOĞLU - 2 hafta Önce

Ekuban I unutmayalım. Trabzon un santraforu olamaz belki bir hamle adamı olabilir. A.ÖMÜR 10 numara oynayacaksa vay halimize. Kısacası bize acil olarak Okay tarzı bir ön libero 2 stoper ve 10 numara oynayacak bir adam tabiki santrafor lazım

Hüseyin Seferoğlu
Hüseyin Seferoğlu - 2 hafta Önce

Şampiyon Trabzonspor

Şakir Solmaz
Şakir Solmaz - 2 hafta Önce

Her şeyi ben bilirim TS Yİ sıradan takım yaptı gelen gider en az 3 atar

tarafsız
tarafsız - 1 hafta Önce

senin yazında rezalet kusura bakma. berberdeki çırak olmaz senden de.