ATV ‘nin sevilen gündüz kuşağı programı Müge Anlı ile Tatlı Sert ‘te dün ekranlara gelen programda duygusal anlar yaşandı. Bugün Tatlı Sert programında bir gelişme yaşandı. Doğduktan üç gün sonra evlatlık verilen Büşra ve Beyza kardeşlerin biyolojik anneleri bulundu. Araştırmacı gazeteci Müge Anlı, “gerçek babamız ölmüş, annemizde daha rahat bir yaşam sürmemiz için bizi evlatlık vermişler” diyen ikizlerin annesini buldu ve gerçeğin ikiz kardeşlerin anlattığından farklı olduğunu, anlattıklarıyla alakası olmadığını söyledi. İşte detaylar…

Dün ekranlara gelen Müge Anlı ile Tatlı Sert programında duygusal anlar yaşanmıştı. Canlı yayında sıcak gelişme yaşandı. Doğduktan 3 gün sonra evlatlık verilen Büşra ve Beyza ikiz kardeşlerin biyolojik anneleri bulundu.

Bu sabah Müge Anlı ile Tatlı Sert programına Büşra ve Beyza adında ikiz kardeşler biyolojik annelerini aramak için katıldı. Biyolojik anneleri 31 yıl önce evlatlık vermişti. İkiz kardeşler, 31 yıl önce 1990 senesinde Doktor Hikmet Uludamar ‘ın kliniğinden evlatlık verildiklerini anlattı.

İkizler biyolojik annelerini arıyorlar

Doğduktan 3 gün sonra evlatlık verilen ikiz kardeşler, Müge Anlı ‘nın programında annelerine seslendiler. Genç kızlar, “biyolojik annemizi arıyoruz” dedi.

İkiz kardeşlerin yegâne isteği biyolojik anne, baba ve kardeşlerini bulup, senelerdir merak ettikleri soruları sormaktı. ‘Hiç görmediğim annemin kokusu nasıl merak ediyorum’ diyerek gözyaşlarına boğuldu. İkizler stüdyodaki ve ekran karşısındaki herkese duygusal anlar yaşattı.

‘En azından birbirlerinden ayrı kalmasınlar!

İkiz kardeşlerden Beyza söylediği sözlerde şunlara değindi: Bize bakan annemiz ikiz. Bizi birbirimizden ayrı yaşatmak istememişler, normalde ilk gün evlatlık verilmemiz için iki ayrı aile hazırlamışlar. Kardeşimle beni ayıracaklarmış. ‘Zaten bizden ayrı yaşayacaklar bari birbirinden ayrı kalmasınlar’ diye süreyi uzatmışlar, yeni aile aramışlar. Üçüncü gün şuan bize bakan ailemizi bulmuşlar. Beyza “8 yaşına geldiğimizde evlatlık olduğumuzu bize annem anlattı. Kurabiye yapıyorduk annem anlatmaya başladı. ‘siz çok küçükken bize bakmamız için emanet edildiniz’ dedi.

Gerçek anlatılanlardan çok farklı çıktı

Tatlı Sert programında son dakika gelişmesi yaşandı. Ekranların sevilen yüzü Müge Anlı, ikiz kardeşlerin 31 senelik hasretini son buldurdu ve kızların annelerini buldu. Anlatılan olay ile alakalı, “Annenize ulaşıldı ama size anlatılan hikâye ile alakası yok. Gerçek çok farklı. Sizi evlatlık veren anne sizin onları bulmamanız için yalan söylemiş. Anneniz ikiz kızları olduğundan kimseye söz etmemiş. Sadece bir kızına bahsetmiş. 2 ablanız ve 1 tanede erkek kardeşiniz var. Babanızdan da 4 tane kardeşe sahipsiniz. Toplam 7 kardeşiniz oldu” dedi.

Ablaları canlı yayında

İkiz kardeşler canlı yayına konuk olan ablalarının sesini duyunca gözyaşlarına hâkim olamadı. Abla annelerinin tanışmak için hazır olmadığını ve kısa zamanda hazır olacağını belirtti.