İMZACILAR NEDEN İMZA TOPLUYORLAR?

 Trabzonspor, tarihinin en önemli transfer dönemini yaşıyor. Cardozo, Constant gibi yıldızların yanı sıra alınan Medjani, Belkelam, İshak gibi yetenekli futbolcularla; Trabzonspor şampiyonluğa sinyal yakmış durumda...

Trabzonspor yapmış olduğu transferlerle bomba etkisi yaratırken; futbolcu gönderme politikasıyla da alkışları topladı. Adrian ve Henrique gibi vasat futbolcuları, astronamik rakamlara satan yönetim; taraftarlarına ve futbol camiasına adeta şok yaşattı. 

TS Club gelirlerinin tavan yaptığı, toplam borcun azaldığı, mali tablonun düzeldiği, yeni stadyumun hızla ilerlediği bu dönemde; imzacılar ne için imza topluyorlar?

Taraftarların bütünleştiği, şampiyonluk sinerjisinin yakalandığı, başarıya inancın tam olduğu bu dönemde; imzacılar ne için imza topluyorlar?

Şimdi diyeceksiniz ki; "Bu yönetimin hiç mi hatası yok?"... Tabiki var! "Yok" diyenler ya yalan konuşuyordur yada başka hesap içerisindedir. Öncelikle,  Başkan İbrahim Hacıosmanoğlu; Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'a takınmış olduğu abartılı tavrıyla hataya bulaşmıştır. Geçen sezon verilen transfer sözleri tutulmamıştır. En önemli silahın Olcan'ı Galatasaray'a vermek hatadır. "İstanbul takımlarına oyuncu satmayacağız" diyip, Tolga ve Olcan'ı İstanbul'a kaptırmak fiyaskodur. Peki, bunlar imza toplamak için geçerli midir? Bence "hayır"!...

Atılan ve bundan sonra atılacak her imza, Trabzonspor'un altına atılmış bir dinamittir. Unutmayın beyler! Seçimle gelen seçimle gider... Gün birlik günüdür... Kim bunu inkar ediyorsa, üzerindeki formayı çıkarsın.
YORUM EKLE