İSTANBUL YÜRÜYÜŞÜNE GELMEM BAŞKAN

 Trabzonspor'un hakkını kim göz ardı ediyor? 3 Temmuz şike sürecinden itibaren, şikecilere kim çanak tutuyor? Trabzonspor'u haklı davasında, haksız sayan kim? Bu sorularımın tek cevabı var, "Siyasiler"... Siyasilerden kastım; Recep Tayyip Erdoğan, Kemal Kılıçdaroğlu, Devlet Bahçeli ve kukla milletvekilleri.. 

Şimdi buradan Trabzonspor Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu'na "U" dönüşü yapmak istiyorum. Başkanımız yaklaşık 3 aydır İstanbul'u işaret ederek "Eylem yapacağız. Hak için yürüyeceğiz.." diyor. Şimdi sizlere bir sorum olacak.. Siyasilerin bizi yok saydığı bu dönemde; 30 Mart seçimlerinden önce, İstanbul'da mahşeri bir kalabalıkla yürüyüş yapsak daha anlamlı olmaz mı? Siyasilere "Bakın! Görün Trabzonspor'un gücünü.." mesajını vermiş olmaz mıyız? 

Bir de buradan, Hababam Sınıfı’na bir "U" dönüşü yapalım. Şener Şen'in, izci takımıyla İstanbul'da ki yürüyüşünü hatırlamayanınız yoktur. İlk kavşaktan öğrenciler yoldan çıkar, Şener Şen tek başına İstanbul'u turlar. Okula gelip, arkasına baktığında; kimseyi bulamaz ve tek olduğunu anlar.

İşte Sayın Başkanım, eğer 30 Mart seçimlerinden sonra İstanbul'da yürüyüş yaparsanız, tek başınıza yürürsünüz. Bitiş noktasına geldiğinizde, arkanıza dönüp baktığınızda; Şener Şen gibi kalırsınız ortada. Bu taraftar, 30 Marttan önce yürümek istiyor. Bu taraftar bir yerlere mesaj vermek istiyor. Bu yürüyüşü ya 30 Marttan önce yapın yada 30 Marttan sonra ki yapılacak yürüyüşe siz karışmayın, bize bırakın. 

Sayın Başkanım, siz beni çok iyi tanıyorsunuz ama tanımayanlar için kendimden biraz bahsedeyim. Ben, tekerlekli sandalyemle Trabzon'da ki yürüyüşte eziyet çektiğim halde; saatlerce Trabzonspor için yürüdüm. Yine olsun yine yürürüm. 30 Marttan önce İstanbul'a gideceksek, orada da yürürüm. Ama yürüyüş 30 Marttan sonraya kalırsa, ben yokum Başkanım. Belki umurunuzda olmayacak, 1 kişi eksik olacaksınız ama 30 Marttan sonra ben bu işte yokum Başkan..


YORUM EKLE