TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu Seydişehir’de

TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, Konya’nın Seydişehir ilçesinde Seydişehir Ticaret ve Sanayi Odası hizmet binası temel atma törenine katıldı.Törenin açılış konuşmasını yapan Seydişehir Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Cemal Küçük,...

TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu Seydişehir’de

TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, Konya’nın Seydişehir ilçesinde Seydişehir Ticaret ve Sanayi Odası hizmet binası temel atma törenine katıldı.

Törenin açılış konuşmasını yapan Seydişehir Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Cemal Küçük, oda olarak Avrupa’nın herhangi bir ülkesindeki hizmet kalitesine ulaşmak için yeni bir hizmet binası yapmaya karar verdiklerini, TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu’nun da gerekli desteği verdiğini belirterek, teşekkür etti.

TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu da yaptığı konuşmada, “Seydişehir, ülkemizde alüminyum üretiminde tek entegre tesise ev sahipliği yapıyor. Temelini bugün atacağımız yeni hizmet binası ise sanayinizdeki bu gelişmelerin bir vizyon göstergesidir” dedi. Belediye Başkanı Mehmet Tutal ise konuşmasında, “Hayırlı hizmetlerin devam etmesini diledi. Kaymakam Aydın Erdoğan da, temeli atılan hizmet binasının esnafa ve iş camiasına hayırlı olmasını diledi.

Temel atma törenine, İlçe Kaymakamı Aydın Erdoğan, Belediye Başkanı Mehmet Tutal, Konya Ticaret Odası Başkanı Selçuk Öztürk, Konya Ticaret Borsası Başkanı Hüseyin Çevik ve Konya Sanayi Odası Başkanı Memiş Kütükcü, ilçe protokol mensupları ve davetliler katıldı.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER