Karadeniz müziğinin emektarı Trabzonspor'a şarkı hazırlıyor

Trabzonspor şampiyonluğa koşar adım yaklaşırken, Trabzonspor tutkunu olan Adnan Yılmaz da şampiyonluk şarkısı için hazırlara başladı.

Adnan Yılmaz’ı uzun yıllardır tanırız ve Trabzonspor’a nasıl sevdalı olduğunu biliriz. 

Öyle “beni her kesim takip ediyor”, “tuttuğum takımı belli etmeyeyim gizliden seveyim” diyenlerden de değildir kendisi. Her platformda Trabzonspor sevdasını haykıran, Trabzonspor’a yapılan haksızlıklara da sessiz kalmayan bir Trabzonsporlu olan Adnan Yılmaz’ın çıkartacağı şampiyonluk şarkısını merakla ve heyecanla bekliyoruz.Hem sağlığımız, hem de destek için..

Trabzonspor, Kasımpaşa maçı öncesinde stadyum çevresinde koşan taraftarları gördük.

Koşan taraftarların bir tanesi bizi tanıdı ve durdu. Muhabbet başladı;

- Neden koşuyorsun?
- Trabzonspor, adım atmamızı istedi. Hem sağlığımız, hem kulübümüze kazandırmak, hem de yardım kuruluşlarına kazandırmak için

Der demez Help Steps için koştuklarını anlamış oldum. 

Cebinizden bir lira çıkmadan, Ahbap, Kızılay, Tema, Unicef, Türk Eğitim Vakfı, UCİM, SMA-DER, HAÇİKO gibi 28 STK’nın destekçisi olurken, sağlığımız için de yürümek için çok sağlam bir nedenimiz var artık.

Ayrıca, Trabzonspor ile ezeli rakipleri de bu uygulama içerisinde rekabet halinde.

Her Trabzonsporlu taraftarı uygulamayı indirmeye davet ediyoruz. Bir de öneri de bulunuyoruz;

Bu güzel projenin Trabzonspor Konyaspor karşılaşması öncesi stadyumda tanıtımı yapılarak taraftarının yardımseverliği, bütün STK’lara gösterilmeli.

Dualarımız hacı dedemizin eski sağlığına kavuşması için

Trabzonspor’da şampiyonluk yaşamak için dünya devlerinin tekliflerine kulak kapatıp, takımda kalan Uğurcan Çakır, bu hedefine çok ama çok yakın. 

Aldığı bu kararda, ailesinin kendisine aşılamış olduğu Trabzonspor sevgisinin de büyük önemi var.

Sezon sonu kaptandan şampiyonluk pozu bekliyoruz. Dedesi, babası ve evladıyla hep beraber.

Kaptanın dedesi Hüseyin Çakır, bugünlerde Trabzon İmperial hastanesinde tedavi görüyor. Baba Mustafa Çakır, yanından biran olsun ayrılmıyor.

Hacı dedemizin durumunun da her geçen gün iyiye gittiği haberini aldık. Kendisine acil şifalar diliyoruz.Trabzonspor o futbolcuları kutlamalara çağıracak mı?

Trabzonspor, 2010-2011 yılında şampiyon olan fakat şampiyonluğunu kutlayamayan Trabzonsporlu futbolcuları sezon sonunda Trabzon’a çağıracağı kulislerde konuşuluyor.

2010-2011 sezonunda Trabzonspor forması giyen yabancı futbolcular da dahil olmak üzere, Trabzonspor’un şampiyonluk kutlamalarına gelmeye can attıklarını da öğrendik.

Trabzonspor’un şampiyonluk kutlamalarına çok özel hazırlandığını da öğrendik.

Kulübün en hassas olduğu konu ise, yorgun mermi ile şampiyonluk kutlamalarına gölge düşmesi.

HaberTS olarak “şampiyonluk kutlamalarında silah atma, meşale yak” diyoruz. 

Buradan, şampiyonluk kutlamaları için 5 bin adet bordo mavi meşale hediye edeceğimizin sözünü veriyoruz.

Edin Visca yılların intikamını alıyor

Trabzonspor’un transferi Edin Visca, Galatasaray maçından sonra Kasımpaşa maçında da golünü atarak iki galibiyette önemli rol oynamayı başardı.

Visca’yı izlerken dikkatimizi çekti.

Yıllarca formasını giydiği Başakşehir’de taraftarın olmamasının intikamını alırcasına, Trabzonsporlu taraftarları saha içerisinden en çok ateşleyen isimlerden biri oluyor.

Trabzonspor Kasımpaşa maçında oynadığı futbol ile tribünleri ateşlemesi ayrı, bir de her oyun durduğunda sürekli olarak tribünlere dönerek tribünleri ayağa kaldırma isteği muazzam.

Karadeniz'de Sonnokta Gazetesi de, Kasımpaşa'ya gerçek paşanın kim olduğunu gösteren Visca'yı manşetine taşıdı.

Emeğe saygı göstererek, yarın bayilerde Karadeniz'de Sonnokta Gazetesi'ni alıp, şampiyonluk yolunda Trabzonspor'a özel ve çok güzel manşetler atan gazeteyi anı olarak saklayabilirsiniz.