Kulis Meydanı - 18 Eylül 2019

Kulis Meydanı - 18 Eylül 2019

ERTUĞRUL DOĞAN CEBİNDEN KARŞILAYACAK

Ertuğrul Doğan, yaptığı açıklamalar sonrasında PFDK’lık oldu. İsyanında sonuna kadar haklı olan Ertuğrul Doğan’a ne ceza verilecek bilinmez. Trabzonspor, resmi yayın organlarından yayınlandığı için, Trabzonspor Kulübü’ne de maddi ceza kesilebileceği üzerine biraz araştırma yaptık. Ertuğrul Doğan, söylediği her sözün arkasında durarak, gelecek bütün cezayı kendi cebinden ödeyeceğini öğrendik. Trabzonspor’un hakkını arayan, hadsizlere haddini bildiren Ertuğrul Doğan bu hamlesiyle yine gönüllere taht kuracak gibi gözüküyor. Doğan'ın bu yazısı sonrası yönetim içerisinden de gelecek cezanın faturasının nasıl ödeneceğini merak edenler olmuş. Onları da buradan aydınlatalım istedik.

AYŞE SULA KÖSEOĞLU İLE KARAMAN DOSTLUĞU



Trabzonspor Teknik Direktörü Ünal Karaman’a, şehirde en çok sahip çıkan isimlerden biri eski vekil ve aynı zamanda Trabzonspor kongre üyesi olan Ayşe Sula Köseoğlu’dur. Köseoğlu, Ünal Karaman’a yapılan eleştirilere cevap vermekte, hocanın arkasında durmakta. Ünal Karaman’ın hedef tahtasına koyulduğu günlerde, Ayşe Sula Köseoğlu yine Ünal Karaman’ı yalnız bırakmadı. Trabzonspor’un Getafe deplasmanında tecrübeli hoca ile uzun uzun konuşan Köseoğlu, Ünal Karaman’a moral verdi. Ünal Karaman’ı topun ağzına atanlar, Ayşe Sula Köseoğlu’nun topuna maruz kalabilir. Bizden uyarması.

ŞEHİR HASTANESİNİN YERİNİ BELİRLEDİLER


Trabzon insanının zekası, Trabzonspor sevdasıyla buluşunca ortaya çok anlamlı mesajlar çıkıyor. Bilindiği üzere uzun zamandır Trabzon’a yapılacak şehir hastanesinin yeri tartışma konusuydu. Bir türlü yer belirlenemezken, Trabzonsporlu taraftarlar bombayı patlattı. Trabzonspor’un Gençlerbirliği ile oynadığı karşılaşmada orta sahada oluşan boşluk dikkat çekerken, Trabzonsporlu taraftarlar şehir hastanesinin yerini belirledi. Trabzonsporlu taraftarlar “orta sahada oluşan boşluğu şehir hastanesi kurulsun” şeklinde yaptığı paylaşımlarla gündem oluştururken. Hem şehir hastanesinin yerinin artık belirlenmesi gerektiğinin hem de Trabzonspor’un orta sahasında oluşan sorunun çözülmesi gerektiğini hatırlattı.

SAKATLIKLAR SONRASI GELEN EMAİL


Trabzonsporlu bir taraftar info@haberts.com üzerinden bizlere email göndermiş. Trabzonspor’da yaşanan sakatlıklara dikkat çekerek şu ifadeleri kullandı;

Bir taraftar olarak yazmak istedim. Takımda bunca sakat oyuncu varken ve durumumuz ortadayken takımın fizyoterapisti Erkan bey hafta sonunu Ankara’da özel hasta tedavi ederek ve kurs vererek geçiriyor. Tam bir rezillik!! Takım revire döndü. Bunlar ekstra para kazanmak için takımı maç günü yalnız bırakıyor. Köşenizde bu konuya da değinmenizi rica ederim. Bu takıma Trabzonlu ve Trabzonsporlu sağlık ekibi lazım”

Şimdi bizler de ekleyelim. Trabzonlu ve Trabzonsporlu sağlık ekibi değil. Profesyonel ve işini iyi yapan sağlık ekibine ihtiyaç olduğu kesin. Tabi bu insanlar Trabzonsporlu olursa daha da güzel olur.

Fizyoterapist Erkan Özyılmaz’ı da Trabzonspor’da ki işini biraz daha özverili yapmaya davet ediyoruz.

DOLMUŞÇUYLA PAZARLIK YAPAN UMMANLILAR


Yaz gelmeden Türkiye gibi Trabzon’un da esnafları Arap turistleri 4 gözle bekliyordu. Hava yollarından aldığımız bilgiler de, yoğunluk gözle görülüyor. Araplar Trabzon’a yine akın ediyordu. Evet yine esnaf parayı kıracak diye düşünürken, gelenlerin Ummanlı oldukları ve dolmuşa bindiklerin de bile 2,5 TL’nin pazarlığını yaptıklarını öğrendik. Kral Selman’ın zenginleri Türkiye’ye göndermeme konusunda duruşu bu sene esnafı bir hayli üzdü. Ama yine de Trabzon’da esnaf, ”ya hiç gelmeseydiler. O zaman hepten sıkıntıydı” diyerek buna da şükür ediyor. Gelecek yıl ne olacak şuan herkes onu merak ediyor. Yapılan oteller nasıl dolacak? Herkesin gözü gelecek yıl yine Arap turistler de ve Kral Selman’da olacak.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER