Kulis Meydanı - 19 Eylül 2019

Kulis Meydanı - 19 Eylül 2019

TRABZONSPOR'UN REKLAM YÜZÜNÜ KİRLETMEYİN!

Önce Obi Mikel, sonrasında Daniel Andre Sturridge…

Trabzonspor’un iki değeri, iki reklam yüzü. Nedense birileri bu durumdan oldukça rahatsız olsa gerek. Haklarında çıkan haberler ile hem Trabzonspor hem futbolcular yıpratılıyor. Obi Mikel'in, çıkan haberlerden çok etkilendiği ortada. Ahmet Ağaoğlu, sonunda bu duruma sessiz kalmadı ve haberleri yalanladı. Neyse ki, HaberTS olarak bu tarz haberlerin %100 doğruluğundan emin olmadıkça iddia halinde yer vermeme politikamız var. Bu nedenle ne Mikel, ne de Sturridge’i yıpratacak haberlere yer vermedik. Trabzon yerel medyası gücünü Trabzonspor’dan almakta, aldığı gücü yıllardır Trabzonspor’a katkı vermek için kullanmakta. Arada hatalar olur, özellikle internet haberciliğinde anlık reflexler hiç tahmin edilmeyen boyutlara gelebilir. Bu nedenle biraz daha dikkatli olmalı, Trabzonspor’un menfaatlerini korumalıyız.

FUTBOLCULAR İSPANYA'DA YENGELER BİR ARADA


Trabzonsporlu futbolcuların son yıllarda birbirleriyle yakaladıkları uyum dikkat çekerken, eşlerinin de sürekli bir araya geldikleri gözleniyor. Trabzonsporlu futbolcuların eşleri sadece maç günleri bir araya gelmiyor. Dün akşam yine Trabzon’da bir araya geldiler ve güzel vakit geçirdiler. Futbolcular İspanya’da zafer peşine giderken, yengelerin birlikte vakit geçirmesi ve futbolculara biz de bir takımız mesajı vermesi güzel. İnşallah kara kediler yengelerin aralarına girmez diyelim…

TRABZON'DA DOLMUŞLAR DENETLENMELİ


Dün Kulis Meydanı’nda dolmuşla bile pazarlık eden Arap turistlerden bahsetmiştik. Bu sene zengin turist gelmemesini de siyasi etkenlere bağlamıştık. Bir takipçimizden 0850 302 02 61 nolu whatsapp hattımıza gelen mesajı şimdi sizlerle paylaşıyoruz.

“sayın site yetkilileri zengin turist gelmesi, dolmuşlarla pazarlık yapılamaması isteniyorsa, herkesin iğneyi kendine çuvaldızı başkasına batırması gerekiyor. Trabzon’da dolmuşların kaç tanesinin kliması çalışıyor. Dolmuşlara ter kokusundan binilmiyor. Çoğu dolmuşun içi dökük yıkık. Koltukları kırık oturulduğunda rahatsız eden çok sayıda dolmuş var. Bunları denetleyen birileri olmadıkça, daha çok turist bekleriz. Burada sadece dolmuşların sıkıntısından bahsettim. Dün ki yazınıza binaen. Yoksa şehirde denetlenmesi gereken o kadar çok şey var ki. Gereken yapılmazsa bu sene gelen turistleri de çok ararız çok.”

ARSİN SAHİLİ KADERİNE TERK EDİLEMEZ!


Trabzon'un Arsin ilçesinde uzun yıllar belediye başkanlığı görevini yürüten ve üç dönem kuralı nedeniyle yeniden aday gösterilemeyen Erdem Şen, Arsin’e güzel bir sahil kazandırdı. Şüphesiz Trabzon’un en güzel sahillerinden olan Arsin’de ortaya çıkan son görüntüler, güzel ilçemize hiç yakışmıyor. Yeni belediye başkanı Muhammet Sait Gürsoy’u bir gün sahilde yürümeye davet ediyoruz. Umarız kırık, dökük kaldırım taşlarına takılmaz. Oluşan su kanalının içine düşmez. Durum o kadar vahim ki, kaldırım taşları o kadar uzun süre önce yerinden çıkmış ki, içinde biten otlar neredeyse ağaç olacak! Lütfen gereğini yapın ve Arsin sahilini kaybetmeyelim…
 

Güncelleme Tarihi: 19 Eylül 2019, 23:03

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER