Aslı Enver’in Yeni Projesi ve İmajı Ortaya Çıktı

Aslı Enver’in yeni projesi belli oldu… Sırça adlı projede rol alacak olan güzel oyuncunun yeni imajı dikkat çekti…

KÜLTÜR SANAT 17.03.2022, 16:57
Aslı Enver’in Yeni Projesi ve İmajı Ortaya Çıktı

Aslı Enver’in yeni projesi belli oldu… Sırça adlı projede rol alacak olan güzel oyuncunun yeni imajı dikkat çekti…

Usta sanatçı İpek Bilgin ile birlikte rol alacak olan Aslı Enver’in yeni projesi Sırça adlı bir tiyatro oyunu. Cem Yiğit Üzümoğlu ve Güven Murat Akpınar’ın da oyuncu kadrosuna eşlik ettiği Sırça, ekranlara uzun süre ara veren isimleri bir araya getiriyor. Sırça oyununu İbrahim Çiçek yönetirken, yapımcılığını Craft, IdPro ve BKM üstleniyor.

Hassas ve duygu yüklü olarak nitelendirilen oyun, hayatın hem gerçek hem de gerçek dışı yönlerini usta oyunculuklarla ele alıyor. Sırça tiyatro oyunu ilk kez 22 Mart Salı günü seyirciyle buluşacak.

Mart ayı biletleri tükenen oyunda oyuncular provalarına devam ediyor. Sırça’nın sezon boyunca sahnelenmesi bekleniyor. Nisan ayı biletleri de satışa çıktı.

Güzel oyuncu Aslı Enver’in hayranları Sırça oyununda kendisini izleyebilir. Merakla beklenen Sırça, 5 gün sonra Maximum Uniq Hall’de seyirciyle buluşuyor. Aslı Enver’in oyunculuğu kadar yeni imajı da merakla bekleniyordu. Başarılı oyuncunun sırça için değiştirdiği imajı ortaya çıktı… Enver’in yeni imajı fotoğraflara yansıdı.

Sırça oyununun sloganı; “Çok hassas, her an kırılabilir ve tam da bu sebeple her an kırabilir insanların hikayesi.”

Sırça oyunu, ABD’li yazar Tennessee Williams’ın eseri. Oyun, Hira Tekindor tarafından çevrildi ve uyarlandı.  İbrahim Çiçek tarafından yönetiliyor. 22 Mart’ta Sırça oyunu Maximum Uniq Hall’de prömiyerini yapacak.

Aslı Enver ve diğer oyuncuların hayranları biletler tükenmeden alabilir.

Yorumlar (0)