Bu Batman Çok Can Yakacak

Batman'in yeni filmi vizyona çıkmadan çok ses getirdi

KÜLTÜR SANAT 27.02.2022, 23:59
Bu Batman Çok Can Yakacak

Hepimizin çocukluk kahramanlarından olan Batman, günümüze kadar birçok kez beyaz perdeye uyarlandı. Şimdiye kadar en beğenilen Batman film serisi ise Yönetmen Cristopher Nolan tarafından çekilen Batman Başlıyor ile birlikte çıkan film serisi oldu. Süper kahraman filmlerine pek de ilgi duymayan insanların bile ilgiyle izlediği bu serilerin ardından yeni bir yorum daha günler sonra beyaz perdede ki yerini alıyor. Matt Reeves tarafından çekilen The Batman filmi 4 Mart'ta vizyona girecek ve meraklılarıyla buluşacak. Hepimizin Alacakaranlık ve Harry Potter gibi kült filmlerden bildiği ve oyunculuğuna hayran olduğu Robert Pattinson'ın yanı sıra Paul Dano, Colin Farrell gibi önemli oyuncuların yer aldığı The Batman fragmanı ve oyuncu kadrosuyla daha şimdiden oldukça ses getirmiş durumda.

Batman severlerin ikiye bölündüğü bir durumda söz konusu olmadı değil. Batman hayranlarının bir bölümü artık kahramanın birçok kez farklı uyarlamasını izlediklerini bunların bazılarının istenilen etkiyi yaratmadığını ve aynı karakteri bu kadar fazla farklı oyuncudan izlemenin bir süre sonra yorduğunu dile getirirken, farklı görüşte olan bir kesim ise oyunculuğuna çok güvenilen Robert Pattinson'u Batman olarak izlemenin heyecanlı olacağını öne sürdü.

Daha önce Alacakaranlık Serisi'nde gösterdiği aksiyon performansıyla adını tüm dünyaya duyuran Pattinson'ın ise filmde ki genel performansı oldukça merak ediliyor. Özel hayatında da "Batman" karakteri gibi oldukça gizemli duran yakışıklı oyuncu uzun süre sonra yeniden adından sıkça söz ettirecek gibi duruyor.

Yorumlar (0)