Başkan Ferit Karabulut: Öğrenci sayısını 700’e çıkartma hedefliyoruz

Dumlupınar Üniversitesi (DPÜ) Altıntaş Meslek Yüksekokulu bölümlerine kayıt yaptıran öğrencilere çeşitli hediyeler verileceği açıklandı.Altıntaş Kaymakamlığı ve Altıntaş Belediye Başkanlığı’nın desteğiyle 5 öğrencimize akıllı...

Başkan Ferit Karabulut:  Öğrenci sayısını 700’e çıkartma hedefliyoruz

Dumlupınar Üniversitesi (DPÜ) Altıntaş Meslek Yüksekokulu bölümlerine kayıt yaptıran öğrencilere çeşitli hediyeler verileceği açıklandı.

Altıntaş Kaymakamlığı ve Altıntaş Belediye Başkanlığı’nın desteğiyle 5 öğrencimize akıllı telefon hediyesi,

5 öğrenciye yemek bursu, belirlenecek kontenjanlar dahilinde birçok öğrenciye, gezilere katılma imkanı sunulacağı bildirildi.

Altıntaş Belediye Başkanı Ferit Karabulut, yaptığı açıklamada, ’’Yeni eğitim öğretim yılında posta hizmetleri programı öğrenci almaya başladı. YKS tercih kılavuzunda yer aldığı şekliyle 40 öğrenci posta hizmetleri programına kayıt yaptıracak. Ayrıca 450 olan öğrenci sayımızı kısa sürede 700 öğrenciye çıkarma hedefimiz var. Yeni aldığımız bölüm ve birlik beraberlik içinde çalışan öğretim görevlilerimiz ve okul yönetimimiz en büyük dayanağımızdır. Altıntaş ilçemiz öğrencilerini en iyi şekilde karşılamaya hazırdır’’ ifadelerini kullandı.(YD-EFE)
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER