Emet Belediyesi’nin ’hoşgeldin bebek’ projesi

Kütahya’nın Emet Belediyesi’nin sosyal projesi kapsamında dünyaya gelen bütün çocukların ailesini ziyaret edip bebek seti armağan etmesi ve yaşlılara bakım hizmeti sunması ilçede takdirle karşılanıyor.Doğumdan ölüme uzanan hayat gerçeklerinde...

Emet Belediyesi’nin ’hoşgeldin bebek’ projesi

Kütahya’nın Emet Belediyesi’nin sosyal projesi kapsamında dünyaya gelen bütün çocukların ailesini ziyaret edip bebek seti armağan etmesi ve yaşlılara bakım hizmeti sunması ilçede takdirle karşılanıyor.

Doğumdan ölüme uzanan hayat gerçeklerinde bebekleri ’hoş geldin’ hediyesi ile karşıladıklarını belirten Belediye Başkanı Mustafa Koca, ’’Bizler, Emet ilçemizin alt yapısı, enerji üretimi, turizm projeleri ve birçok yatırımın yanı sıra 5 yıldır devam ettirdiğimiz hoş geldin bebek projemizi de istisnasız devam ettiriyoruz. Ayrıca yaşlı insanlarımızı da unutmuyoruz. Her gün evlerine sıcak yemek ulaştırıyoruz. Yani doğumdan ölüme kadar her zaman Emet halkımızın yanındayız. Bugün sosyal belediyecilik anlayışı ile vatandaşlarımızın her türlü sevincini, acısını paylaşmayı kendimize vazife edindik’’ dedi.

Her ay yeni dünyaya gelen çocukların evlerine tek tek ziyaret eden Emet Belediye Başkanı Mustafa Koca, aileleri tebrik ederken proje kapsamında çeşitli hediyeler verdi. (YD-EFE)
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER