Aslıhan Gürbüz Ayvalık'a yerleşti ve artık çiftçilik ile ilgilenecek

Kırmızı Oda dizisinin Kumru’su Aslıhan Gürbüz Ayvalık'a yerleşerek çiftlik yapmaya başladı. Hatta çiftçilik belgesini bile aldı. Şuan kırmızı oda dizisinde rol alan 37 yaşındaki güzel oyuncu, Aslıhan Gürbüz 3 yıl önce İstanbul’ dan Ayvalığa taşındı. İstanbul'daki yoğunluk, trafik, hava kirliliği ve ses kirliliği artık onu rahatsız ediyordu. Köy hayatında yaşamak istiyordu.

Aslıhan Gürbüz Ayvalık'a yerleşti ve artık çiftçilik ile ilgilenecek

Kırmızı Oda dizisinin Kumru’su Aslıhan Gürbüz Ayvalık'a yerleşerek çiftlik yapmaya başladı. Hatta çiftçilik belgesini bile aldı. Şuan kırmızı oda dizisinde rol alan 37 yaşındaki güzel oyuncu, Aslıhan Gürbüz 3 yıl önce İstanbul’ dan Ayvalığa taşındı. İstanbul'daki yoğunluk, trafik, hava kirliliği ve ses kirliliği artık onu rahatsız ediyordu. Köy hayatında yaşamak istiyordu.  Ayvalık'a taşınarak köy hayatına kısa sürede alıştı. Aynı zamanda bulunduğu bölgedeki tarım il müdürlüğünden çiftçilik belgesini de aldı küçük çaplı da olsa tarımla uğraşmaya başlayan güzel oyuncu, YouTube kanalında ekranlara gelen Aşırı Ünlülerde kısa bir görüşmesinde yeni hayatı hakkındaki deneyimlerini aktardı.  Şuan salgın sürecinde yaşadığımız karantina sürecini ben yaklaşık 2 senedir yaşıyorum, bu çok büyük bir sabır gerektiriyor, diye açıkladı. Kendisi ile barışık olduğunu, özgüvenin yerinde olduğunu ve yalnız yaşıya bildiğini ifade etti.  Aynı zamanda Aslıhan Gürbüz’den kadınları bir güzellik kalıbına sokmak isteyenler için tepkiler geldi. Biz kadınlardan sürekli muhteşem renkli gözler, yaptırılmış dudaklar, sabit kilolar güzel burunlar olması isteniyor. Bu kalıplara girmek istemiyorum. Ben mücadelemi bu şekilde Ayvalık'a yerleşip kendi hayatımı kurarak verdim ve şu anki halimden çok memnunum.

Aslıhan Gürbüz kimdir?

1983’ de Çanakkale'de doğmuştur. Konya Selçuk Üniversitesi'nde tiyatro bölümü mezunudur. Bir Bulut Olsam dizisi ile ismini duyurmuştur. Ardından Yahşi Cazibe dizisinde yer almıştır. Zeytin Tepesi adlı dizide yer almıştır. Aynı zamanda 38 Altın Kelebek ödülü ile 2011 yılı Antalya televizyon Ödülleri'ne de hak kazanmıştır.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER