Berk Atan'ın Sevgilisi Selin Yağcıoğlu Kimdir?

Yakışıklı oyuncu Berk Atan'la aşk yaşamaya başlayan Selin Yağcıoğlu kimdir?

Berk Atan'ın Sevgilisi Selin Yağcıoğlu Kimdir?

Yakışıklı oyuncu Berk Atan'la aşk yaşamaya başlayan Selin Yağcıoğlu kimdir?

Sosyal medya paylaşımları ile aşkları gün yüzüne çıkan ikili, şu sıralar Çeşme'de. Denize girerken ve birbirleriyle şakalaşırken görüntülenen genç çiftin hayranları bu paylaşımlara beğeni yağdırıyor. TRT1 ekranlarının sevilen dizisi Gönül Dağı'nda rol alan Berk Atan, gönlünü İnfluencer Selin Yağcıoğlu'na kaptırdı. İşte, Berk Atan'ın sevgilisi Selin Yağcıoğlu'nun hayatı...

Sevgilisinin son instagram paylaşımına "Çok güzelsin be insafsız!" yorumunu yapan Berk Atan'ın bu yorumuna Yağcıoğlu'ndan kalp emojisi geldi. Çeşme'de tatil yapan çiftin ilişkisi böylece kanıtlanmış oldu.

15 Kasım 1990 tarihinde İstanbul'da dünyaya gelen Yağcıoğlu'nun aslen Trabzonlu olduğu biliniyor. İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi’nden mezun olan Yağcıoğlu, ilk olarak spor spikerliği ile tanındı. Attığı Tweetler yüzünden FB TV'nin spikerliğini bırakmak zorunda kalmış, spikerlik kariyeri bu olayla sona ermişti. Şimdilerde kariyerine İnfluencer olarak devam ediyor.

2018 yılında evlenen ve 2 yaşında Su adında bir kızı olan Selin Yağcıoğlu, bir süredir bekarlığın tadını çıkarıyordu. Ünlü isim, Berk Atan'la aşk yaşamaya başladı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER