Beyazıt Öztürk’ten Beklenen Beyaz Show Açıklaması

TV 8 kanalında yayınlanan O Ses Türkiye yarışmasında jüri koltuğunda oturan ve Beyaz Show’a ara veren Beyazıt Öztürk’ten sevenlerini heyecanlandıran Beyaz Show açıklaması geldi.

Beyazıt Öztürk’ten Beklenen Beyaz Show Açıklaması

Programa ara vererek hem kendilerini, hem de programı dinlendirmeye karar verdiklerini söyleyen Beyazıt Öztürk, geçen bu süreçte programa daha neler eklenebileceğini düşündüğünü söyledi. İlerleyen dönemlerde Beyaz Show’un yeniden ekranlarda olacağının sinyalini veren Beyazıt Öztürk, hangi kanalda yayın yapacağı sorusuna da esprili bir yanıt verdi. Kendisini en çok isteyen kanalda Beyaz Show’un yayınlanacağını söyleyen ve o kanalın kendini belli edeceğini ifade eden Beyazıt Öztürk “Parayı veren düdüğü çalar” imasında bulundu.

Oyunculuğa dönüp dönmeyeceği de sorulan Beyazıt zehir zemberek bir cevap verdi. Herkesin zamanının kendisi için büyük kıymeti olduğunu söyleyen ve dizi sektöründeki çalışma ortamının sürekli beklemeyle geçmesinden dert yanan ünlü şovmen kesinlikle dizi ya da sinema sektöründe çalışmayacağının altını çizdi ve o sektörde çalışan arkadaşları için Allah’tan sabır diledi. Yalnızlığı sorulduktan sonra arabasının camını kapatarak esprili bir şekilde röportajı sonlandıran beyaz lüks cipiyle bulunduğu yerden ayrıldı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER