Bir Zamanlar Çukurova’da Korona Virüs Şoku

Bir Zamanlar Çukurova dizisinde korona şoku yaşanıyor; Furkan Palalı korona virüse mi yakalandı?

Bir Zamanlar Çukurova’da Korona Virüs Şoku

Ülkemiz, dizi sektöründe büyük bir ivme yakaladı. Türkiye artık dizi alan bir ülke konumundan dizi ihraç eden bir ülke haline geldi. Son dönemde geçmişi anlatan diziler ülkemizde fazlasıyla öne çıktı, Bir Zamanlar Çukurova dizisi de hem aile yaşantısı hem de geçmişe dair izleri ile seyircinin sevdiği diziler arasında yerini aldı. Ülkemizde reyting konusunda hep önde gelen dizi de şimdilerde yeni bir şok yaşanıyor. Dünya gündemini sarsan korona hastalığı ülkemizde dizi sektörünü de vurmayı başardı. Hastalıktan dolayı dizilerde sürekli vakalar gözüküyor ve bu sorunlar dizi çekimlerine darbe vuruyor. Korona hastalığından muzderip olan diziler arasında bir zamanlar Çukurova da yer alıyor son olarak ünlü oyuncunun testi pozitif çıktı.

Bir Zamanlar Çukurova’nın Fikret'i korona oldu

Bir zamanlar Çukurova dizisi uzun zamanlı bir yayın hayatı yaşıyor. Dizi uzun zamandan bu yana ekranlara gelip seyircisi ile bağını yakalamayı başarmış durumda. Korona ise bağları koparmak için büyük çaba harcıyor, öyle ki dizi de korona şoku yaşanıyor. Fikret olarak tanıdığımız Furkan Palalı koronaya yakalandı. Ünlü oyuncunun korona testi pozitif çıktı, bu durum bütün sette şok etkisi yarattı. Fikret karakteri dizi için çok önemli konulardan bir tanesi ve daha önce de korona vakaları yaşanması çalışanları zora sokuyor. Dizi vakalardan dolayı çekimlere bir süre ara verebilir. Oyuncu sağlığı önde tutulması gereken konulardan biridir hatta en önemlisidir. Hastalığın yayılma hızı da göz önünde tutulursa daha fazla insanın koronaya yakalanmaması için dizi de ara verilecek gibi gözüküyor.

Furkan Palalı kimdir?

Ülkemizin son dönemlerde yetiştirdiği değerli oyunculardan biri olan Furkan Palalı birçok alanda başarılı olmayı başarmıştır. 34 yaşında olmasına rağmen hala gençlik yıllarını hatırlatan ünlü oyuncu eskiden başarılı bir basketçi olarak tanınıyordu. Bu süreçten sonra modellik yapan ünlü oyuncu ülkemiz de ve dünyada model olarak zirveye çıkmıştır. Sonrasında oyunculuk kariyerine devam eden başarılı oyuncu ülkemiz içinde birçok başarılı yapımda rol almayı başarmıştır. Son olarak Bir Zamanlar Çukurova’da rol almaktadır.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER