Can Yaman'dan İsrailli kadına teklif

Günümüz dizilerinde birçok yeni yüzler görmeye başlamaktayız artık.

Can Yaman'dan İsrailli kadına teklif

Bu diziler sayesinde birçok oyuncu normal bir şekilde ün kazanırken bazıları daha kalıcı projelerde yer almakta ve hatta ödüller de kazanabilmektedir. Buna geçmişten günümüze oldukça örnek verebilmekteyiz. Ödüllü oyuncuların yanı sıra skandallarla da gündeme gelen oyuncular yer almaktadır.

Erkenci Kuş dizisinin başrol oyuncusu Can Yaman son olarak İsrailli kadın ile gündeme geldi. Öncelik ile tanımayan yada bilmeyenler için kim olduğundan bahsetmek gerekir ise

Daha önce Hangimiz Sevmedik, İnadına Aşk gibi dizilerde rol alan Yaman son olarak Erkenci Kul dizisinde oyunculuğunu sürdüyor

8 Kasım 1989 günü İstanbul'da dünyaya gelen Can Yaman İtalyan Lisesi mezunudur. Üniversite eğitimini Yeditepe Üniversitesi hukuk bölümünde tamamlayan Yaman'ın asıl mesleği avukatlıktır. Futbolcu ve teknik direktör Fuat Yaman'ın yeğeni olan Can Yaman'ın ailesi Yugoslav kökenlidir.

Hukuk fakültesinden mezun olduktan sonra zorunlu staj için awaterhouse Coopers adındaki Dünyaca ünlü firmada 2014’ün başında 6 aylık bir avukatlık yapmıştır. Çevresinin ısrarı sonrası oyunculuğa adım atan Yaman, Cüneyt Sayıl’dan eğitim almıştır.

Oyunculuğun yanında pek çok meziyeti bulunan Can Yaman, lisanlı basketbolcu ve ayrıca Futbol, Gitar, Piyano, Bateri, Masa Tenisi, Rafting, Badminton’la ilgilenmekte ve Türkçe, Lazca, İtalyanca, İngilizce, Almanca bilen Yaman İlk oyunculuk deneyimini 2014 yılında Türkan Derya'nın yönetmenliğini üstlendiği Gönül İşleri dizisi ile edinmiştir. Gönül İşlerinde Bennu Yıldırımlar, Selma Ergeç, Timuçin Esen, Sinem Kobal, Fırat Çelik, Sezai Aydın gibi başarılı oyuncularla birlikte rol almıştır.

2016 yılında başrollerinde Selen Soyder, Can Yaman, Cengiz Bozkurt, Altan Erkekli, Gül Onat, Bülent Şakrak, Mehtap Bayri, Deniz Oral ve Veysel Diker‘in yer aldığı “Hangimiz Sevmedik” adlı dizide Tarık karakterini canlandırdı.

2017 yılına gelindiğinde son olarak Star TV ekranlarında yayınlanan Dolunay dizisinde rol almıştır. 2018 yazında ise yine Star TV ekranlarında yayına başlayan Erkenci Kuş dizisinde Demet Özdemiroğlu ile başrolü paylaşmaktadır.

Tiyatro Oyunları:

- Rauf Altıntak’ ın yönetmenliğini yaptığı Sahte Gelin adlı Tarihi Türk Tiyatrosu Orta Oyunu
- Varlam ata adlı oyun
- Aykut Göker’ in yönetmenliğini yaptığı Mavi oyunu
- Haybeden Gerçek Üstü Konuşmalar
-Göcekler Göğerince

Aldığı eğitim ve oynadığı diziler ile başarı elde eden Yaman zaman zaman skandallar ile de gündeme gelmeyi ihmal etmiyor.

Geçtiğimiz gün İspanya'da konuk olduğu programda bir kadına ahlaksız teklif yapan Can Yaman kısa sürede sosyal medyada gündem olmuştu.

Sosyal medya henüz bu olayı konuşurken Can Yaman'dan yeni bir skandal daha geldi.

Uçankuş'ta yer alan videoya göre Can Yaman olduğu iddia edilen kişi İsrailli bir hayranına 'Bana bir alt dudak ver!' diyor.

İspanya'da yer alan skandalın ardından dizisi iptal edilen Can Yaman'ın bu hareketleri pes dedirtti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER