Can Yaman’dan Skandal Üzerine Skandal

Geçtiğimiz günlerde İspanya’da büyük bir çoşkuyla karşılanan oyuncu Can Yaman, İstanbul’a döndüğünde karşılayacak kimseyi bulamaması nedeniyle olay konusu olmuştu.

Can Yaman’dan Skandal Üzerine Skandal

Bu olayın üzerine Can Yaman’ın program görüntüleri sosyal medyada olay olmuştu. Kendisine “Bu dünyadan olduğunu kanıtlayacak bir şey anlatır mısın?” diyen hayranına “Arka odaya geçelim kanıtlayayım” diyen oyuncu, başta İspanya’da olmak üzere Türkiye’de de ayıplanmıştı. Bu söylemlerinin üzerine Can Yaman’ın bir videosu daha gündem oldu. Detaylar haberimizde.

Oyunculuğu ve yapılı vücuduyla dikkat çeken Can Yaman, İspanya’ya gittiğinde hayranları tarafından çok çoşkulu bir şekilde karşılanmıştı. Bunun bir reklam çalışması olduğunu söyleyenler kadar gerçek olduğunu da iddia eden sosyal medya kullanıcıları, Can Yaman’ı gündemine almıştı. Bu olayların üzerine Türkiye’ye dönünde çok daha düşük ilgi gören oyuncu, sosyal medya kullanıcıları tarafından alay konusu oldu. Kendisi hakkında “kendi reklamını yaptığı”  söyleyen kullanıcıların sayısı bir anda artmaya başladı. Ancak bu olayların üzerine yüz kızartıcı bir video, sosyal medyayı adeta salladı. Kendisine övgü dolu sözler söyleyen hayranını adeta aşağılayan oyuncu, ona ahkaksız bir teklifte bulunmuştu.

Can Yaman Hakkında Yapılan Yorumlar

Bu olaylar üzerine sosyal medyadan Can Yaman’ı eleştiren mesajlar gelmeye başladı. Mesajların bazıları şöyle:

“Tarihten bir insan silme hakkım olsa baş köşeye Can Yaman’ı yazardım”

“Can Yaman diye birinin varlığını Twitter’da öğrenen ve bundan hoşnut olmayan 5 kişiden biriyim”

“Bu gereksiz libidosunun yüksekliğinden dolayı Can Yaman değil de artık Can ‘Yanan’ olması peki? İyice çakılmadan dursan iyi olacak #canyaman”

“O lafı dediği an yanındaki çevirmenin utancı aslında olayı özetler nitelikte”

“Bu Can Yaman’ın yakın arkadaşı falan yok mu demiyor mu abi tamam anladık çenene vurdu ama yeter diye”

Bu yaşanan olaylar üzerine Can Yaman’ın bir görüntüsü daha ortaya çıktı. Kendisiyle röportaj yapmak isteyen spikere sarkıntılık yapan oyuncu, spiker yanına geldiğinde ona “Ne güzel bir kadın, değil mi?” diyor. Amacı röportaj yapmak olan kadını sorularıyla sıkıştıran oyuncu, kadına karşı oldukça ilgili görünüyor. Daha sonrasında ise kadından kendisini gezdirmesi için söz alıp yanak yanağa öpüşüyor. Bu video üzerine sosyal medyada hayranları, Can Yaman hakkında eleştirel yorumlarda bulunmaya devam etti. Yaşanan gelişmeler üzerine Can Yaman’dan açıklama bekleyen hayranları, oyuncuyu ayıplar nitelikte yorumlarda bulunmaya da devam ediyor.

Can Yaman Kimdir?

“Erkenci Kuş” dizisiyle tanınan oyuncu Can Yaman 8 Kasım 1989 İstanbul doğumlu. İtalyan Lisesi mezunu olan oyuncu, Yeditepe Üniversitesi hukuk bölümü mezunu. Asıl mesleği avukatlık olan oyuncu, üniversite yıllarında oyunculuğa merak salarak sahneye atıldı. Kendine has tarzıyla özellikle de genç kızları etkileyen oyuncu, son yaptığı davranışlardan sonra ülkedeki en itici insanlardan birisi haline gelmeye başladı. Bir süre önce Rabia Yaman’la ilişkisi olduğu iddia edilen oyuncu, neredeyse her gün sosyal medyada olay konusu oluyor.

Can Yaman, Hukuk Fakültesinden mezun olduktan sonra 1 yıllık mecburu staj awaterhouse Coopers adındaki dünyaca ünlü bir kurumsal firmada 2014’ün başında altı ay avukatlık yapmıştır. Çevresinin ısrarı ile oyunculuğa adım atan Yaman, Cüneyt Sayıl‘dan oyunculuk eğitimi almıştır.

Özellikle de 2017’de Dolunay ve 2018’de Erkenci Kuş dizileriyle adından bolca söz ettiren oyuncu, genç kızlar tarafından merak edilmeye ve araştırılmaya devam ediyor. Ancak görülen o ki oyuncuya karşı yüklenen aşırı ilgi ters tepmiş durumda. Bu nedenle de sosyal medya kullanıcıları başta olmak üzere birçok ünlü, Yaman’ın bu hareketlerine anlam veremiyor ve durumu kınıyor.

Güncelleme Tarihi: 07 Aralık 2019, 00:21
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER