Ceren Hindistan Hafızasını Sildirdiğini Söyledi

Ceren Hindistan, sosyal medya üzerinden herkesi çok şaşırtacak olan açıklamalarda bulundu.

Ceren Hindistan Hafızasını Sildirdiğini Söyledi

Transkraniyal Manyetik Uyarım yöntemini kullanarak hafızasında bir silişe geçtiğini söyleyen Ceren Hindistan, bunun kendisine oldukça iyi geldiğini ve bu sebepten ötürü herkese bu durumu önerebileceğini söyledi. Güzel oyuncu, ‘’ Ciddi anlamda insan yeni doğmuş gibi hissediyor. Kesinlikle herkese bunu tavsiye ederim, ‘’ dedi. Şaşırtan itirafta bulunan Ceren Hindistan’ın paylaşımda bulunduğu bu itirafın altına ilginç yorumlar geldi.

Son dönemlerde sık sık gündeme gelmekte olan ‘’ hafıza sildirme ‘’ yöntemini uygulayanlar kervanına güzel ve çekici oyuncu Ceren Hindistan da dahil oldu ve bu dahil oluşunu mutluluk ile anlattı. Bu yönde sosyal medya üzerinden paylaşımda bulundu ve yöntem hakkında bilgi vermeyi de ihmal etmedi. Bir yıl evvel hafızasında silime gittiğini belirtti. ‘’ Gerçek anlamda yeniden bu hayata doğmuş gibi hissediyor insan. Herkese tavsiye edemeden geçemeyeceğim, ‘’ diyerek birçok insanı bu yönde merakta bıraktı.

Tavsiye Etti

Başarılı oyuncu Ceren Hindistan, hafıza sildirme yöntemi ile hafızasını sildirdiğini dile getirdi. Bu yöntem neticesinde bunun büyük avantajlarını gördüğünü söyledi. Bir yıl evvel bu işlemin gerçekleştirdiğini ileri süren Ceren Hindistan, faydalarını her daim gördüğünü, herhangi bir sorunun olmadığını söyledi. Psikolojik anlamda kendisini eskiye nazaran çok daha iyi hissettiğini söylemeden edemeyen oyuncu, herkesin bu avantajlardan yararlanmak adına bu yönteme başvurabileceğini söyledi.

Ceren Hindistan Kimdir ?

Ceren Hindistan, 27 Şubat 1989 tarihinde Ankara ilinde dünyaya gelmiştir. Aslen Karslı olan oyuncu, Sarıkamışlı olduğunu söylemektedir. Babasının babası, Hindistan’ dan Kars’ a göç etmiştir. Soyadlarının bu sebepten ötürü Hindistan olduğunu dile getiren Ceren Hindistan’ ın bir tane abisi bulunmaktadır. Ankara Anadolu Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesinden mezun olan güzel oyuncu, bu liseye dair herhangi bir girişimde bulunmamıştır.

2007 senesi içerisinde Türkiye Güzellik Kraliçesi yarışmasına katılmıştı. Bu yarışmada son 10 finalistlerden biri olarak adını duyurmayı başardı. Yarışmanın hemen ardından alanında başarılı olan yönetmen Abdullah Oğuz’ un oyunculuk teklifini aldı. Böylelikle arasında bir yaş bulunan abisi ile İstanbul’ a yerleşti.


 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER