Deli Yürek Yeniden Ekranlara Gelecek

Kurtlar Vadisi isimli dizinin son zamanlarda yeniden çekilmesiyle ilgili birçok haber yapıldı. Dizi bugün çekilecek yarın çekilecek derken diziyi merakla bekleyenler net bir şekilde cevap bu nokta da alamadı. Dizinin yeniden ne zaman çekileceği ve Kenan İmirzalıoğlu tarafından başrolünün olacağı bilgisi son zamanlara damga vuran haberler arasında olsa da bir anda başarılı oyuncunun diziye sıcak bakmasına rağmen dizide oynamak istemediğini söylemesi soğuk duş etkisi yarattı.

Deli Yürek Yeniden Ekranlara Gelecek

Kurtlar Vadisi isimli dizinin son zamanlarda yeniden çekilmesiyle ilgili birçok haber yapıldı. Dizi bugün çekilecek yarın çekilecek derken diziyi merakla bekleyenler net bir şekilde cevap bu nokta da alamadı. Dizinin yeniden ne zaman çekileceği ve Kenan İmirzalıoğlu tarafından başrolünün olacağı bilgisi son zamanlara damga vuran haberler arasında olsa da bir anda başarılı oyuncunun diziye sıcak bakmasına rağmen dizide oynamak istemediğini söylemesi soğuk duş etkisi yarattı. Gerçek bir anda sonradan ortayı çıktı. Demli Yürek dizisinin yeniden çekilmesi ile ilgili görüşmelerin başlamasıyla birlikte ünlü oyuncunun bu şekilde bir karar verdiği düşünülüyor

Deli Yürek

Geçmiş zaman dizileri içerisinde en fazla konuşulan ve ilgi gören diziler arasında bulunan başarılı dizinin yeniden çekileceğinin duyulmasıyla birlikte izleyicilerde oldukça büyük br mutluluk oluştu. Sosyal medya hesaplarında Kurtlar Vadisinin yeniden başlamasındansa Deli Yürek başlasın ondan çok daha fazla izlenir şeklinde yorumlar yapıldı. Dizinin kaldığı yerden mi devam edeceği yoksa çok farklı bir konsept içerisinde mi karşımıza çıkacağı ise tam olarak bilinmiyor. Senaristler ile yapımcıların bu nokta da yoğun bir şekilde çalıştıkları akla ve mantığa en uygun bir şekilde dizinin başlatılacağı ile ilgili bilgiler bulunuyor.

Eski Oyuncularla Görüşülüyor

Dizinin başrolü ile her ne kadar da konuşulsa da eski oyuncuların tamamının bir araya getirilmesi de oldukça zor bir hamle olarak görünüyor. Yakın  bir zamanda bunu başaran tek 2 dizi Çocuklar Duymasın ve Seksenler isimli dizi. Bu diziler de her ne kadar eski kadrosuna ulaşsalar da oyuncuların farklı projelerde yer almasından dolayı bir takım isimlerin dizilere alınamadığı da görülüyor. Benzedi bir durumunda Deli Yürek için olacağı tüm oyuncuları yerine koyamayacakları sosyal medyada en fazla konuşulanlar arasında. Dizinin temel taşı niteliğinde olan karakterlerin yeniden karşımıza gelmesi ilk aşamada yeterli olarak görünüyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER