En Büyük Fenomen Ronaldo! İşte Yıllık Kazancı!

Portekizli yıldız futbolcu Cristiano Ronaldo, sosyal medyada en büyük kitleye sahip isim oldu. Instagram'dan yılda kazandığı tutar dudak uçuklattı...

En Büyük Fenomen Ronaldo! İşte Yıllık Kazancı!

Üç farklı sosyal medya hesabında 500 milyon takipçiye ulaşan ilk isim olan Portekizli yıldız futbolcu, sadece instagram'dan yılda 50 milyon dolar kazanıyor. Juventus'ta forma giyen Ronaldo, Twitter ve Facebook'ta 500 milyon takipçiye sahip. Çeşitli uygulamalarda gerçek kişiler listesinin en üst sırasında görülüyor. Twitter'da Rihanna'dan sonra gelen ünlü futbolcu burada da 5. sıranın sahibi.

262 milyon takipçiyle Instagram'da fenomen olan Ronaldo'yu Instagram kullanıcılarının %15'i takip ediyor. Facebook'ta 148 milyon, Twitter'da 91 milyon takipçisi var.

36 yaşındaki Ronaldo, bu sayede pek çok Hollywood yıldızı ve müzisyenin önüne geçti. Sosyal medya fenomeni oldu. Juventus'tan yıllık kazancı 30 milyon Euro iken, Instagram kazancı 50 milyon dolar oldu! Eşi, çocukları, spor ve özel hayatıyla büyük beğeni toplayan yakışıklı isim, paylaşımları sayesinde parasına para katıyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER