Erkan Koçak Köstendil  Eşi Cansu Tosun ‘dan Dikkat Çeken Açıklamalar

Aktör Erkan Koçak Köstendil ile beraberliğinden Marsel adlı çocuğunu dünyaya getiren Cansu Tosun uzun bir aradan sonra Nişantaşı’nda görüntülendi.

Erkan Koçak Köstendil  Eşi Cansu Tosun ‘dan Dikkat Çeken Açıklamalar

Aktör Erkan Koçak Köstendil ile beraberliğinden Marsel adlı çocuğunu dünyaya getiren Cansu Tosun uzun bir aradan sonra Nişantaşı’nda görüntülendi. Çocuğu ile sevimli halleri dikkat çeken oyuncu ‘Marsel ile ilgilenecek bir bakıcı arayışında mısınız? ‘ sorusuna cevap verdi.

Yayımlanan habere göre  ;  yapılacak işleri olduğundan dolayı eksiklerini gidermek için dışarı çıktığını söyleyen Cansu Tosun kucağında taşıdığı oğlu ile sevimli halleri dikkatleri çekti. Havanın soğukluğundan dolayı bebeği ile dışarıda olan Tosun’u görenlerin aklına gelen ‘dadı’ sorusuna annesinden destek alarak bebeğine baktığını söyleyen oyuncu proje sorularına da oğlunun mani olmadığını belirterek oradan ayrıldı.

Daha Öncede Eşi Diziden ayrılmıştı

Bilindiği üzere çocuklarının olmasının arkasından çift sevilen dizi çukurdan bir süre ayrılarak çocukları ile daha iyi vakit geçirmenin hesabını yapmışlardı. Zamanın ilerlemesiyle birlikte diziye geri dönen Vartolu Sadettin izleyicilerde büyük bir mutluluğa yol açmıştı. Aktör Erkan Koçak Köstendil ile beraberliğinden Marsel adlı çocuğunu dünyaya getiren Cansu Tosun uzun bir aradan sonra Nişantaşı’nda görüntülendi.

Yapmış olduğu açıklamada çocuğuna şuan için bakabildiğini bununla ilgili her hangi bir arayış içerisinde olmadıklarını basın mensuplarına bildirdi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER