Eski Trabzonsporlu Fena Yakalandı! Tehditler Savurdu

Galatasaray'ın yeni transferi Eski Trabzonsporlu fena yakalandı

Eski Trabzonsporlu Fena Yakalandı! Tehditler Savurdu

Galatasaray’ın kadrosuna yeni kattığı Fatih Öztürk, yeşil sahalardan önce çapkınlık turuna çıktı. Önceki akşam evli sevgilisiyle yakalanarak ilk golünü yiyen kaleci, fotoğrafların silinmesi için de gazetecilere dakikalarca dil döktü!

Galatasaray'ın sezon başında Kasımpaşa'dan kadrosuna kattığı Fatih Öztürk, önceki gece İstanbul turundaydı. Sezon öncesi hazırlıklarına tam gaz devam eden Galatasaray'da forma giyen file bekçisi Fatih Öztürk, Bebek'teki mekana sarışın bir kadınla gitti.

Geç saatte mekandan çıkan futbolcu, sarışın kadınla birlikte Porsche marka lüks spor otomobiline bindi. Arka arkaya patlayan flaşlarla ikili neye uğradığını şaşırdı. Hemen yüzlerini gizlemeye çalışan ikili, güneşlikleri indirerek gizlenmeye çalıştı.

Arabasından inerek muhabirlere saldıran kaleci, "Benim fotoğraflarımı çekemezsiniz, hemen onları silin" diyerek tehditler savurdu. Muhabirlerden olumsuz yanıt alan file bekçisini, mekanın güvenlik görevlileri sakinleştirdi.

'BEN YANARIM ARKADAŞLAR' 

Sakinleştikten sonra gazetecilere fotoğrafların silinmesi gerektiğini belirten kaleci, "O fotoğraflar çıkarsa ben mahvolurum, kulübümle büyük sıkıntı yaşarım" dedi. Yaşanan gerilimle kalecinin yanına giden sarışın kadın, panikten ağlayarak olayın ne kadar büyük olduğunu ağzından kaçırdı: "Ben evliyim, boşanma davam var. Lütfen o fotoğrafları silin, yoksa biz mahvoluruz." Bu durum karşısında Öztürk, "Sen sus, çabuk arabaya bin" diyerek bağırdı. Gazetecilerin neler olduğunu sorması üzerine açıklama yapmayan futbolcu, "Ne olduğunu söyleyemem, ama bunlar çıkarsa ben yanarım" dedi.

TEHDİTLER SAVURDU 

Gazetecilere ne gerekiyorsa yapacağını ve fotoğrafların çıkmamasını isteyen Öztürk, "Rica ediyorum o fotoğrafları silin. Daha yeni imza attım, ben biterim. Ben böyle şeylere alışık değilim. Sizden güzelce rica ediyorum, ben de başkaları gibi makinenizi elinizden alıp kırayım mı? Böyle yapsam ne olacak, en fazla mahkemelik olurum, sonrada makinenizi satın alır size veririm" diyerek tehditler savurdu.

(Sabah)

YORUM EKLE
YORUMLAR
ll
ll - 2 ay Önce

sen git malzeme ver sonra yanarım şıyum buyum nefsine hakim olamayan hiçbişrye olamaz

adem yazıcı
adem yazıcı - 2 ay Önce

anlamıyorum Trabzon da gideli oldu kaç sene hala eski trabzonsporlu diyorlar neden akhisar yada kasım paşalı demiyorlar iyi oldu yeni takım kötü oldu trabzonsporlu bırakın bu ayakları trabzonu kötüleme işinden vaz gecin artık

ofomer
ofomer - 2 ay Önce

Bu tür muhabirlerin hepside bana göre çok kötü ve bencil insanlar. Allah'larından bulsunlar. Haber uğruna bire bin de katarak ne yuvalar yıktılar. O kadar çok kişinin mutluluğuna, canına ve malına maloldular ki, İki cihanda da yakaları bir araya gelmez inşAllah.

SIRADAKİ HABER