Farah Zeynep Abdullah'ın Evlilik Düşüncesi Şaşırttı

Masumlar Apartmanı'nın başarılı oyuncusu Farah Zeynep Abdullah'tan samimi açıklamalar...

Farah Zeynep Abdullah'ın Evlilik Düşüncesi Şaşırttı

TRT 1'in reyting rekortmeni dizisi Masumlar Apartmanı'nda İnci karakterini canlandıran Farah Zeynep Abdullah, sosyal medyada takipçileri ile iletişime geçti. Takipçilerine kendisiyle alakalı fikirlerini soran güzel oyuncudan şaşırtan evlilik açıklaması geldi...

Bir takipçisinin "Evliliğe çok soğuksun" demesi üzerine ünlü oyuncunun yanıtı "Çok demeyelim, yeterince soğuğum diyelim." oldu.

Geçen hafta başrolünde yer aldığı dizide rahatsızlığı sebebiyle görülmeyen Abdullah'a diziden ayrılıp ayrılmadığı soruldu. "Diziden ayrıldınız mı?" sorusunu da "Kim diyor?" şeklinde yanıtladı.

Pişman Olduğum İlişkim Var

"Pişman olduğun bir ilişki yaşadın mı?" sorusunu akıllarda soru işaretleri bırakan bir cümleyle yanıtlayan güzel oyuncu o soruya, "Hangimiz yaşamadık ki?" yanıtını verdi.

Farah Zeynep Abdullah Kimdir?

17 Ağustos 1989, İstanbul doğumludur. Annesi Boşnak, babası Arap kökenlidir. Fransız Lisesinde okudu, İngiltere'de Fransızca, fotoğrafçılık, tiyatro ve medya dersleri aldı. Kent Üniversitesi mezunu. Boyu 1,6 m.

Öyle bir geçer zaman ki, Arif v 216, Gülizar, Bizim için şampiyon, Kurt seyit ve şura, Masumlar apartmanı gibi projelerde rol aldı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER