Hayatımızda Kısa Sürede Kaybolan 7 Ünlü

Hepsinin hayali ünlü olmaktı. Ama olamadı. Tüm şöhretleri kısa sürede saman Alevi gibi yandı ve söndü. İşte, ünlü Hayatımızda Kısa Sürede Kaybolan 7 Ünlü...

Hayatımızda Kısa Sürede Kaybolan 7 Ünlü

Hepsinin hayali ünlü olmaktı. Ama olamadı. Tüm şöhretleri kısa sürede saman Alevi gibi yandı ve söndü. İşte, ünlü televizyon kanallarında yayınlanan yarışma programlarına katılarak bir anda parlayıp, bir anda sönen ünlüler. İşte, Hayatımızda Kısa Sürede Kaybolan 7 Ünlü... 

1- Abidin Özşahin 

Bir zamanlar televizyon ekranlarının vazgeçilmez programı olan Popstar Yarışmasına katılan Abidin Özşahin, ilk serinin yıldızıydı. Tarkan'a benzediğinden ötürü kısa sürede şöhret olan Özşahin, "Aşktan Yana" adıyla da bir albüm çıkarmıştı. Müzikal ve sanatsal alanda aktif olarak çalışan Özşahin'in ünü kısa sürede son buldu. 

2- Tülin Koca-Caner Toygar

Televizyon ekranlarında "Benimle Evlenir misin?" Yarışmasında yıldızları bir türlü barışmayan ve bir türlü anlaşamayan Tülin Koca ve Caner Toygar'ın diğer yarışmacılara göre şöhretleri biraz daha uzun sürdü. Televizyon ünlüsü olmayı başaran bu iki kişinin ünü çok fazla sürmemiştir. 

3- Bayhan Gürhan 

Pop star yarışması adaylarının en parlaklarından birisi de Bayhandı. Kendine özgü bir duruşu ve tarzı olan Bayhan, Hayalet filminden Unchained Melody'i bile seslendirmişti. Yarışma esnasında jüri üyesi olan Deniz Seki ile girdiği tartışmada gündemde kalmasını sağladı. Hayal Edemiyorum adlı bir albüm çıkardı. Ama o da diğerleri gibi hayallerini gerçekleştirip pop star olamadı. 

4- Firdevs Güneş 

Firdevs Güneş de yarışmanın en dikkat çekici star adaylarından biriydi. Abidin'in birinci olduğu ilk Popstar yarışmasında Firdevs de ikinci sıraya yerleşmişti Albüm çıkardı ama istediği çıkışı bir türlü gerçekleştiremedi. O da yarışmadan sonra kısa sürede unutuldu.Şimdi gece kulüplerinde sahneye çıkan Firdevs Güneş, fazla yükseliş yaşamadı. 

5- Aydan Kaya 

İstanbul Kültür Üniversitesi Sinema TV bölümünde öğrenimini sürdüren Kaya, sesinin yanısıra çarpıcı fiziğiyle de dikkat çekmişti. Pop star olamadı ama Elveda Derken adlı dizide oynadı.Aydan Kaya, 'Adım Adım' adlı yeni bir albüm çıkardı. Aydan, Chris de Burgh ile de düet yaptı. Kısa sürede ünü son buldu. 

6- Emrah Keskin 

Popstar yarışmasında aradığını bulamayan bir diğer isim de Emrah Keskin. Yarışma sonrası mağdur olduğunu düşünen Keskin, gençlerin bu tür yarışmalara girmemeleri konusunda uyarmak için Yarışma Zedeler adında bir dernek kurdu.

7- Hülya Yamanoğlu 

,

Hülya Yamanoğlu Biri Bizi Gözetliyor yarışmasıyla gündeme gelmişti. Kısa süre içerisinde unutulan Yamanoğlu aylar sonra bambaşka bir şekilde gazete sayfalarına taşındı. Yamanoğlu, Barbi adı verilen fuhuş operasyonunda göz altına alınmıştı. Ama onun yıldızı da kısa sürede döndü. Çıkardığı kitap bile şöhretler dünyasında adının tutulmasını sağlayamadı. 

Güncelleme Tarihi: 18 Aralık 2019, 20:14
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER