İvana Sert Doya Doya Moda Programından Neden Ayrıldı?

Türkiye’nin önde gelen modellerinde İvana Sert doya doya moda programından ayrıldı? Arkasından dedikodular aldı başını yürüdü. İvana Sert Doya Doya Moda Programından Neden Ayrıldı?

İvana Sert Doya Doya Moda Programından Neden Ayrıldı?

Türkiye’nin önde gelen modellerinde İvana Sert doya doya moda programından ayrıldı? Arkasından dedikodular aldı başını yürüdü. İvana sert Sırp asıllı Türk model olarak Türkiye sahnelerinin tozunu attırdı, gerek güzelliği gerekse zekâsı ile Türkiye onu çok sevdi. Son zamanlarda ki şarkıcılık kariyerini saymazsak çok başarılı bir kadın olarak sanat tarihinde yerini aldı. İvan’a sert yurt dışından gelmiş ve sonrasında Türk olmuş sanatçılar içinde kendini bu kadar öne çıkarabilen sanatçılar listesinde üst sıralarda yer aldı. Son döneme damga vuran moda programlarını hepimiz izliyoruz; bu programların başarısı ardından gelen kuaförlük ve benzeri birçok programa da öncü oldu. Doya doya moda programı da bunlar içinde yer alıyor.

İvana Sert kovuldu mu?

İvana sert doya doya moda programına jüri olarak katılmıştı; bu mesleğe yabancı olmayan ünlü modacı daha önce de birçok programda jüri üyeliği için jüri koltuğuna oturmuştu. Bu alanda en ünlü isimler içinde yer alıyor desek yalan olmaz. Programa jüri üyesi olarak katılan İvan’a Sert çok hızlı bir şekilde programdan ayrılınca herkes aynı soruyu sordu: İvana Sert kovuldu mu? Daha önce yine bu alanda önde gelen isimlerden Kemal Doğulu’nun yerini almıştı. Kemal doğulu programdan ayrılınca yakın arkadaşı İvan’a Sert jüri olmuş ve ayrılmıştı. Olayla ilgili neden ayrıldı sorusunun cevabı maalesef yok. İlk ağızdan ve ya ikinci ağızdan İvana Sert neden ayrıldı sorusuna dahil bir açıklama yapılmadı.

İvana Sert kimdir?

1979 yılında doğan Sırp asıllı model İvana Sert ülkemiz de önde gelen kişiler arasında yerini alır. Stilist ve modacı olan İvana Türkiye’de 2010 yılından bu yana TV programlarında yer alıyor. Kendisi birçok işte kendini göstermeye çalışsa da asıl işi modacı ve stilist olmaktır. Bu alanlar dışında birkaç filimde rol almış, şarkı çıkarmıştır. Ülkemiz de bu kadar ünlü olan modacı kendi ülkesinde bile bizim ülkede ki başarısını yakalayamamıştır.

Güncelleme Tarihi: 24 Mart 2021, 15:56
YORUM EKLE
YORUMLAR
alaturka çakmur
alaturka çakmur - 4 hafta Önce

Özgeye yüksek puan vermesi için zorlanmıştır oda kabul etmemiştir Gülşah saraçoğlu açık açık özgeyi destekliyor özde o puanları hiç haketmiyor herşeyi hediye nasıl oluyor çok açık yardım alıyor

SIRADAKİ HABER